Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hız sabitleme kipi arızası

Bülent Boz

Soru

merhaba aracım 2009 model 1.6 tdci focus.Aracımda hız sınırlama kipi arızası veriyor çalıştırınca ibrelerin dibe vurması ve rölanti  yarım dakika kadar yüksek çalışıyor araç fazla gaz yemiyor daha sonra motor arıza lambası yanıyor ve motor arızası yazıyor daha sonra hız sınırlama kipi diye yazı yazıyor sizlerde bu durumla karşılaştınız mı ?bana yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aslında hız sabitleme arızası vermedi ama benim araba da bir zaman gaza basınca 1700 devri geçmiyordu. Arıza ışığı yakıyordu. Gereksiz herşeyden arıza kodu düşüyordu. Sonunda maf sensörünün soketinin oynadığı anlaşıldı. Yerine oturunca düzelmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

peki maf sensörü soketinin yeri nerede oluyor?

ya forumda baktım daha önce böyle bir sorunla karşılaşan olmuş ve yaptırmış kullanıcı adı Ali Aydoğdu bu kullanıcıya nasıl ulaşabilirim acaba?

Valla usta vasıtasıyla kontrol ettirsen daha sağlıklı olur.Özel mesaj attıysanız Ali bey e dönüş yapacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.