Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vurur yüze ifadesi Milli Takım affetmez bitanesi.

ismail orçan

Önerilen Mesajlar

A Milli Futbol Takımımız 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda İzlanda ile karşılaştı. Torku Konya Arena'daki maçta daha önce gruptan çıkmayı garantileyen İzlanda'yı Selçuk İnan'ın 89. dakikadaki harika frikik golüyle 1-0 mağlup eden Ay-yıldızlılar grubu 19 puanla 3. sırada tamamlayarak EURO 2016 biletini kaptı. Milli Takımımız, Gökhan Töre'nin 76. dakikada gördüğü kırmızı kartla maçı 10 kişi tamamladı. 

Biraz mutlu olmaya ihtiyacımız vardı teşekkürler Milli takım

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kupaya katılmak çok güzel :)  

Gezegenlerin aynı hizaya dizilmesi gibi bir şey oldu :D Selçuğun 90. dakikada 90a yolladığı firikik Kazakların letonyayı yenmesi rüya gibi yemin ediyorum 123141231 kere Selçuğun firikiğini izledim heralde her izlemede aynı mutluluğu veriyor :):nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu bir işaret arkadaşlar. :) Biz yendik, kazaklar yendi, hollanda yenildi, ukrayna, macaristan hep avuçlarını yaladı. Ben böyle bir şans, kısmet nasıl adlandırırsak adlandıralım geçmişte ki hırvatistan ve çek maçlarından daha inanılmaz. Bir üçüncülük daha gelirse tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.