Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yerli otomobil kamuflajlı olarak yayınlandı !

Semih G.

Önerilen Mesajlar

Maharet prototip yapmak değil ki. Parayı versinler ben de yaparım :) Yoksa Devrim vardı bir zamanlar, otorite yapın demişti, yapılmıştı. Şamil vardı düne kadar. Onu da bir babayiğit yapmıştı. Keşke seçim yatırımı olarak kalmasa. Çünkü bu iş ne bir kaç aylık, ne de bir kaç yıllık çalışma. Kapitalizm baskı ister, stres ister. Para derdi olmayan arge ekibiyle bir yere gidemezsiniz (bakınız bir arge çalışanı, ve yine bakınız alanında sayısız yeniliğe imza atan ama son kullanıcıya bir türlü ulaşamayan aselsan).

Bence tasarım konusuna takılmayın. Arabayı yapacak olan onu zaten gerekli düzeltmeyi yapar. Ama bu iş öyle özel sektör eliyle de olmaz. Çünkü 15-20 yıl kar edemeyeceği ortada bir işe kimse girmez. Hala babayiğit falan diyorlar, ben ona anlam veremiyorum. Şu olabilir, özel sektörden bir oyuncu ile uzun süreli bir anlaşma yapılır (mesela 40 yıl sürecek bir ortaklık). O zaman bu umut yaşar. Yoksa bu çalışmalar seçim için yapılan reklamdan öteye gidemez.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2020'den önce yollara çıkmasını beklemiyorlar zaten, ''önümüzde hala bir gelişim süreci var,özellikle hibrit motorlar konusunda. Bunun üzerinde çalışıyoruz'' gibi bir açıklaması var bakanın. Yani şimdilik ürettiğimiz bu,2020'e kadar çok zaman var geliştirip,yapabilidiğimiz en iyisini piyasaya sürmeye çalışacağız fikrinde olabilirler. 

Çok bir şey beklemiyorum zaten ama uygun fiyatla satılıp tipik aile yapımıza uygun güvenli bir araç olduktan sonra son 13 yılda yaptıkları en iyi şey diyebilirim kendimce.

Buda yolda gidişi, ilk 5sn'de sw versiyon mu var bana mı öyle geldi :aman:

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rakiplerimizin çoğu 100 yılı devirmiş firmalar. onlarda ilk başlarda iyi değillerdi. zamanla iyi oluruz inşallah. bu ülkenin evlatlarına düşen görev kötülemeden, yerden yere vurmadan daha iyi araçlar üretmek için desteklememizdir. kendi malımıza sahip çıkmamak bu ülkeyi yabancı markalara mahkum edenlerin ekmeğine yağ sürmektir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2020'den önce yollara çıkmasını beklemiyorlar zaten, ''önümüzde hala bir gelişim süreci var,özellikle hibrit motorlar konusunda. Bunun üzerinde çalışıyoruz'' gibi bir açıklaması var bakanın. Yani şimdilik ürettiğimiz bu,2020'e kadar çok zaman var geliştirip,yapabilidiğimiz en iyisini piyasaya sürmeye çalışacağız fikrinde olabilirler. 

Çok bir şey beklemiyorum zaten ama uygun fiyatla satılıp tipik aile yapımıza uygun güvenli bir araç olduktan sonra son 13 yılda yaptıkları en iyi şey diyebilirim kendimce.

Buda yolda gidişi, ilk 5sn'de sw versiyon mu var bana mı öyle geldi :aman:

2020'den önce yollarda olamayacağını bu sektördeki herkes bilir. Normal bir aracın sadece geliştirilmesi (vurgulamak isterim sadece geliştirilmesi, sıfırdan oluşturulması değil), 3 sene civarında sürer. Daha ortada fabrika yok. Toplaya toplaya nereye kadar.

Bu arada araç cadillac'dan devşirme, ona şüphe yok :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.