Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Pendik Şahsuvaroğlunda Bir Gün

Önerilen Mesajlar

dün yani 9/10/2015 öğlen civarı arabadaki hafif sallantı ve klimanın verimsiz çalışmasından pendik divan otel yanındaki şahsuvaroğluna gittim. gülsuyu köprüsündeki yerde buraya taşınmış yoksa oraya giderdim :D gittiğimizde ayhan bey karşıladı ve öğleden sonra anca biter dedi bizde pek uzun sürmez diyerek geldiğimizi belirttik oda bize bi araç ayarladı maltepeye bıraktılar sağolsunlar akşam 6ya çeyrek kala haber verildi işlemler bitti diye. arkadaşımda pendikte oturuyordu o bıraktı pendik köprüsüne kadar ama saat 6buçuk olmuştu aradım ben gelene kadar beklermisin dedim kabul etti 10dk sonra ordaydım yapılan işlemleri anlattı ödemeyi yaptım dönüşteki trafik çilesini çektim, memnun kaldım mı servisten pek tabii

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Klima düzeldi mi?

evet klima iyi oldu şimdi sorunun sadece filtrede olması sevindiriciydi, dedim vag grubu gibi 45 binde klima motoru değişmesin :D

Valla oraya gitmek de gelmek de ölüm.  Yan yola girmek dert çıkmak dert . Akşam arabanı alıyorsun beton gibi trafik... 

Kartal pendik arasında Doğuş otonun boşaltmakta olduğu yere bari gelseler. 

ben dönerken sahile indim adalar manzarasını bol bol seyretme fırsatım oldu

bknz. Polyanna :D

Olcay Sert tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün yani 9/10/2015 öğlen civarı arabadaki hafif sallantı ve klimanın verimsiz çalışmasından pendik divan otel yanındaki şahsuvaroğluna gittim. gülsuyu köprüsündeki yerde buraya taşınmış yoksa oraya giderdim :D gittiğimizde ayhan bey karşıladı ve öğleden sonra anca biter dedi bizde pek uzun sürmez diyerek geldiğimizi belirttik oda bize bi araç ayarladı maltepeye bıraktılar sağolsunlar akşam 6ya çeyrek kala haber verildi işlemler bitti diye. arkadaşımda pendikte oturuyordu o bıraktı pendik köprüsüne kadar ama saat 6buçuk olmuştu aradım ben gelene kadar beklermisin dedim kabul etti 10dk sonra ordaydım yapılan işlemleri anlattı ödemeyi yaptım dönüşteki trafik çilesini çektim, memnun kaldım mı servisten pek tabii

Aynı gün ben de oradaydım bakım için. Öğleden sonra 2 civarı ayrıldım. Puaça çeşidi azalmış, o nedenle yadırgadım biraz :)

Ben havaalanı tarafından geldiğim için trafik sorun olmuyor..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Puaça çeşidi azalmış, o nedenle yadırgadım biraz :)

Not alındı ... Divan ile konuşacağım.

Kartal pendik arasında Doğuş otonun boşaltmakta olduğu yere bari gelseler. 

O arsa için doğuş Emlak 22Mil. USD istiyor, bir kıyak çekersen neden olmasın?

gülsuyu köprüsündeki yerde buraya taşınmış yoksa oraya giderdim :D 

Maltepe Belediyesi işletme ruhsatımızı yenilemedi + mekan küçük geliyordu, sığamıyorduk ... yoksa sizi yorarmıydık üstad?  :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O arsa için doğuş Emlak 22Mil. USD istiyor, bir kıyak çekersen neden olmasın?

pahalıymış zaten giriş çıkışı oranın da dert..

siz maltepeyi vermeyecektiiniz. orayı şovruum ve servis kabul yapacaktınız. ben maltepeye getirip verecektim sizim elemanlar pendike götürüp geri getirecekti. Bu sefer de yolda kaza riski var :( .üff üfff zor iş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Şuana kadar 5 servis gezdim içlerinde en profesyonel ve işini en iyi yapan firmalardan biri aracınızı bırakıp cafede aracınızı canlı olarak izleyebilmeniz ayrı bir keyif. Savaş usta işinin ehli iyi bir ustamız güleryüzlü kullanıcı görüşlerini dinleyen çözüm üretme konusunda başarılı bir teknik adam. Kaan beyin yardımları ve birebir ilgilenmesi yadsınamaz. Tekirdağdan aracımın ufak sorunları için gittim cevremde güvenecegim servis kalmadığı için artık aracımla ilgili sıkıntı durumunda 180km yolu çekmeye razıyım. Aracınız emin ellerde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 18.10.2015 14:36:58, H. Cenk said:

pahalıymış zaten giriş çıkışı oranın da dert..

siz maltepeyi vermeyecektiiniz. orayı şovruum ve servis kabul yapacaktınız. ben maltepeye getirip verecektim sizim elemanlar pendike götürüp geri getirecekti. Bu sefer de yolda kaza riski var :( .üff üfff zor iş..

Cenk abi iyi ki firmalar seni mimlemiyor :)

gerçekten gizli müşteri gibisin, firma içinden teftiş elemanı gibisin :smiley2k: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mert Yürüyen said:

Cenk abi iyi ki firmalar seni mimlemiyor :)

gerçekten gizli müşteri gibisin, firma içinden teftiş elemanı gibisin :smiley2k: 

Dün decathlon TR CEOsuna mesaj yazdım, brandium küçük hiç bir şey yok daha büyük mağaza açın diye.  Adam üşenmemiş bana cevap verdi . Haklısın daha büyük bir mağaza ile anlaşma halindeyim olursa açacağız dedi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk said:

Dün decathlon TR CEOsuna mesaj yazdım, brandium küçük hiç bir şey yok daha büyük mağaza açın diye.  Adam üşenmemiş bana cevap verdi . Haklısın daha büyük bir mağaza ile anlaşma halindeyim olursa açacağız dedi :D

her ikinizi de tebrik ederim vallahi :) medeni bir iletişim olmuş...

harbiden de ufacık yer, ben hiçbişi bulamıyorum orada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.