Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford fiesta 1.25 ghıa

cihan altuntaş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar dün sitenize üye oldum konuda açtıdetaym 38 kişi okumuş ama bir taneniz bile cevap verme geregi duymamış ben burda yardım ve dayanışmayı destekleyen insanların oldugunu düşünüyordum ama yanılmışım derdimi anlatıcak olursam 2001 model ford fiesta ghıa almayı düşünüyorum malum bütçeme en uygun araç bu araç fakat daha önce hiç kullanmadım bu aracın temizini ne kadar a almalıyım nasıl bir performans saglar tamam ekonomi arabası performans aracı degil ama beni etkileyen yönleri zetec motor go kart aracı gibi 16 valf 4 hava yastıgı abs klima içten elektrikli dikiz aynalar fabrikadan orijinal çelit jant çıkışlı cd çalar içten arka bagaj açma gibi güzel özelliklere sahip ama bunlarda kronik hata varmı ve ben benzinli almayı düşünüyorum lpg ye karşı olan bir insanım 1.25 motor araçlarda lpg ne kadar avantajlı kendisini amorti etme süresi kilometreye baglı ama ne kadar yada benzinde binsem lpg ye oranla çok mu yakar burda bana fikirlerinizle yardımcı olmanızı istiyorum istanbulda bir tane buldum araç aranızda istanbulda yaşayan varsa belki alırkende bana yardımcı olur saygılar iyi günler.bu arada aracın resimlerinide link ile ekledim almayı düşündügüm araç bu orijinal 161bin kilometrede oldugunu söyledi sahibi ve araç resimlerde gördügüm kadarıyla güzel bir araca benziyor burda konuya hakim olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.