Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaylı Yatak mı Visko Yatak mı

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, yatak almak istiyorum ama visko mu yaylı mı karar veremedim. İkisini kullanan ya da bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi? (tek kişilik olacak yatak :) )

Fiyat olarak ise 500-600 tl geçmese iyi olur

Bu seçim kişinin beden yapısına göre yapılmalı, bir yatak showrumuna gidip deneyerek karar vermelisiniz. Örneğin ben geçenlerde değiştirdim ama viskolarda rahat edemedim, eski tip yaylı değil de yeni tip yastık tipi yaylı ve biraz sert bir yatakta rahat ettim, sizde kendinize göre deneye deneye bulmanız lazım. Bu arada tam viskoları pek tavsiye eden yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu seçim kişinin beden yapısına göre yapılmalı, bir yatak showrumuna gidip deneyerek karar vermelisiniz. Örneğin ben geçenlerde değiştirdim ama viskolarda rahat edemedim, eski tip yaylı değil de yeni tip yastık tipi yaylı ve biraz sert bir yatakta rahat ettim, sizde kendinize göre deneye deneye bulmanız lazım. Bu arada tam viskoları pek tavsiye eden yok.

ben 2 yerle görüşüm birisi visko iyi dedi diğer yaylı :) arada kaldım o yüzden. şu an en kötü yatağa da yatsam rahat gelecektir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaylı yatakta rahat edeceğini düşünüyorum kardeşim .Ben altı ay önce aldım gayet rahat vede dayanıklı viskolardan da daha ucuz.

hangi marka aldınız, her hangi bir ağrınız (boyun -bel vs) varmıydı önceden? şu an benim var yataktan dolayı kanepe daha rahat geliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hangi marka aldınız, her hangi bir ağrınız (boyun -bel vs) varmıydı önceden? şu an benim var yataktan dolayı kanepe daha rahat geliyor :)

Markası İŞBİR bel fıtığı rahatsızlığımız vardı ,Şimdi eskisine göre gayet rahatız biraz sert yatak aldık fiyatıda 1000 tl idi ama yatak çift kişilik vede ebatıda çok büyük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Markası İŞBİR bel fıtığı rahatsızlığımız vardı ,Şimdi eskisine göre gayet rahatız biraz sert yatak aldık fiyatıda 1000 tl idi ama yatak çift kişilik vede ebatıda çok büyük.

tavsiye için teşekkür ederim, işbir yatağa bakayım o halde bende :) sizin yatağın ölçüsünün yarısını alsam fiyatın yarısını da kabul ederler belki ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

marka takıntım yok, kayseri de değiilim ankaradayım. kayseride nerde yaptıracaksınız bu arada? ve fiyatları nedir ki (90*190 ölçüsünde)

Yataş ve işbir yatak bu konuda en iyileri. Kayseri de iseniz ve marka takıntınız yoksa hem kaliteli hem de uygun fiyata istediğiniz ölçüde yaptırabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben işbirden ikisinin arası bir şey almıştım 5-6 sene önce, yani tam hatırlamıyorum ama üstte bir tabaka visko altı yaylı gibi bir şeydi, birde sporcular bu tip tercih ediyor demişti satıcı alaka kuramadığım için heralde aklımda kalmış :D. ama çok dandik olmadığı sürece benim için fark etmediğinden yorum yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben işbirden ikisinin arası bir şey almıştım 5-6 sene önce, yani tam hatırlamıyorum ama üstte bir tabaka visko altı yaylı gibi bir şeydi, birde sporcular bu tip tercih ediyor demişti satıcı alaka kuramadığım için heralde aklımda kalmış :D. ama çok dandik olmadığı sürece benim için fark etmediğinden yorum yapamıyorum.

benim yatak çok eski olduğu için fark ediyor artık :) sizinde eskidikçe farkı edecektir bence, visco mu yaylı mı derken ikisinin arası "sporcular için" olandan mı alacağız ne :)

yorum yazdım gitmemiş sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim yatak çok eski olduğu için fark ediyor artık [emoji4] sizinde eskidikçe farkı edecektir bence, visco mu yaylı mı derken ikisinin arası "sporcular için" olandan mı alacağız ne [emoji4]

yorum yazdım gitmemiş sanırım

Ben o yatağı senede ancak 1 ay kullanıyorum. Sürekli kullandığım bilmem kaç yıllık standart yaylı yatak. Hepsinde uyuyorum yani sıkıntı olmuyo :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.