Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Detaylı İç Temizlik

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba öncelikler herkese selamlar

aracıma detaylı iç temizlik yaptırmaya karar vermiştim ama önce kobay olarak arkadaşın aracı yolladım :) ve çıkan sonuçtan hiç memnun kalmadım autowax diye bi yer eve yakın olmasından tercih etmiştik. 200 liraya iç dış yıkama yapmışlar ama detay yoktu. tamam kapıları falan iyi silmişler ama koltukların altı kalmış direksiyon altı kalmış. neyse bende kendim yapmaya karar verdim lakin önce bi danışayım dedim sizlere. 

soru 1 : istanbul maltepe kartal civarı iyi detaylı temizlik yapan yer varmı daha önceden tecrübe ettiğiniz

soru 2 : kendim yapmak için aşağıdaki malzemeleri sipariş vermek istiyorum ekleme yada çıkarma yapmak gerekirmi

1. Araç içi genel temizleyici olarak Scholl Concepts SPAM
  2. Halı Koltuk temizleyici olaral Valet Pro Carpet Cleaner
  3. Mikrofiber bez olarak Meguiars Supreme Shine
  4. Plastik koruyucu olarak 303 Aerospace Protectant
  5. Deri temizleyici olarak Gliptone Leather Cleaber
  6. Deri koruyucu olarak Scholl Concepts Skin 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde satılıyor istediklerin bakarsın beğenmez isen geri iade edebilirsin :)

Kartal minibüs yolunda atalar tarafında sonax var yada VİAPORT' a getir orada araç iç dış süper yapıyorlar.

Ömer Osman Özün tarafından düzenlendi
Ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam ben aracımı aldığımda yaptırmıştım. Eski sahibi biraz pis kullanmıştı ve iç detayla araç gençleşti diyebilirim. Meguairs ürünleri kullanıyorlar ve tanıdığım bir yer. Ümraniye'de namık kemal mah.nde Doğan oto kuaför. Memnun kalırsınız derim rahatlıkla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır Viaport' da çalışmıyorum sanal mağazacılıkta çalışıyorum isterseniz profilimde görebilirsiniz.

Viaport' da temizlik için yer olduğunu belirttim.

biraz önce açmaya çalıştım lakin açılmamıştı bende gizli herhalde dedim. 

atalar yakın bana bi küçük yıkama yaptırayım bakalım nasıl ilgilecekler duruma göre detaylıyıda konuşurum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

www.Hizlial.com da Arıza İade departmanın dayım alacaklarını buradan temin edebilirsin. İstemediğin olur ise tekrar iade edebilirsin.

Ancak kullanmamak şartı ile :)  Atalar daki yeri google da araştır tam adresi bulup gidebilirsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende aracimin temizligine cok onem veririm. Araci aldigimda ilk sahibi pek temiz kullanmamisti. Oto kuaforlerininde istedigim gibi temizleyemedigini biliyorum yada bana henuz denk gelmedi :)

O yuzden temizlik isini tamamen kendim yaptim.

Hali yikama makinesi ve kosla hali yikama deterjani ile dosemeleri yikadim. Hafif deterjanli su ile plastik aksamlari ve deri aksamlari sildim.(deterjanda kosla) daha sonra sildigim butun plastik ve deri kisimlari durulama yaptim. Deterjan kalintisi kalmamasi icin. En son olarakta carpex gogus bakim sutu ile sildim. Uv korumali olaniyla.

Tavani hic ellemedim cesaret edemedim cunku :)

Ama sonuc olarak istedigim temizlige ulastim.

Sizede simdiden kolay gelsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün diğer detailingturkey den tavsiye ile bulaşık detarjanini sulandirip göze çirkin gelen kısımları mikro fiber ile öyle bi geçtim sonuç gayet başarılı birde bu gözlük tutacağını galiba hiç temizlenmemiş bi karis toz çıktı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde ben de aracımın klima sistemini dezentekte ettirdim. Klima ve araç kabinine ozon basıldı.Kabindeki plastik aksam buhar ile temizlendi.İç dış cilalı yıkanıp temizlendi e hepsi 50 tl ye yapıldı.

50 lira çok iyi rakam yapılana gore. 20 lira yikatiyoruz buralarda da bu fiyata olsa keşke

üsküdar sonax da kampanya var. 300tl yerine 185 tl. yapıyorlar. yeri üsküdar hükümet konağı yanı.

Yapılan işlem hangisi sıfır araba paketi galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 lira çok iyi rakam yapılana gore. 20 lira yikatiyoruz buralarda da bu fiyata olsa keşke

Valla aslında kampanyaları varmış bitmiş.Fakat Ankara da focusclubtr stiker ı ile giderlerse 50 tl ye yapacaklar.Hatta boya koruma ve pasta cila için 150 tl istiyorlar.Fiyatı biraz daha kırdırabilirsem paylaşırım buradan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.