Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Köy Okulu Yardımı

Ahmet Özcan

Önerilen Mesajlar

Dolaplar dün itibariyle geldi. Focus yine yarı yolda bırakmadı bizi. Okula kendi aracımla getirdim. Demonte oldukları için montajını yaptıktan sonra fotoğraf paylaşacağım. 

Ahmet hocam ben de O çocuklar ve okulun için yaptıkları takdir ve tebrik ediyor seni ve tüm yardım eden arkadaşları alkışlıyorum. Bu yüce mesleğini layıkıyla yaptığını düşünüyorum.

Kaynak kitap konusunda birşeyler yapıp bende göndereceğim İnşallah.

Kolay gelsin sana...

Çok teşekkür ederim Gürkan bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size yemin ediyorum 3-4 dakika önce dolaplar aklıma geldi, acaba ne durumda gitti mi diye.

Haberi gelmiş :P Güle güle kullanın :yeah: Umarız güzel ürünlerdir

Güzel güzel. Sınıf için de ideal yükselikte. Montajı biraz zaman alıyor. Dün bir tanesinin montajını yaptım. :Montaj mantığını kavradım. Diğer 5 dolap daha kısa sürede montaj edebilirim diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel güzel. Sınıf için de ideal yükselikte. Montajı biraz zaman alıyor. Dün bir tanesinin montajını yaptım. :Montaj mantığını kavradım. Diğer 5 dolap daha kısa sürede montaj edebilirim diye düşünüyorum.

gerekirse uzaktan masa üstü yardım ederiz.montaj sayfalarını gönderseniz yeter:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerekirse uzaktan masa üstü yardım ederiz.montaj sayfalarını gönderseniz yeter:)

Dün 1 tane montaj yaptım. O biraz uğraştırdı. Ama mantığını kavradım.. Yinede düşünceli davranışınız için çook teşekkür ederim Osman bey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.