Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus TDCI Style usb iphone bağlantısı üzerinden spotify

Ali Boduroglu

Soru

Merhaba,

Aranıza yeni katıldım ve bu ilk mesajım. Kuralları da okudum ancak yine de yanlış yaparsam lütfen kusura bakmayın. Benim sorunum usb üzerinden iphone bağlantısı yoluyla spotify'dan müzik dinlemek ile alakalı. Şirketin tahsis ettiği araç 2015 Focus TDCI Style. Bu araçta bluetooth bağlantısı olmadığı için iphone telefonumu usb üzerinden bağlıyorum. Telefondan müzik yok ise zaten otomatik önceki moda dönüyor (radyo yada CD). Müzik var ise müzik otomatik başlıyor. Buraya kadar her şey normal. Telefondan müziği durdurup uygulamayı kapatıyorum. Ardından spotify uygulamasını açarak oradaki bir listeyi çalmak istiyorum. Müzik başlıyor ancak bu arada aracın ekranında telefondaki müziklerin sürekli bir sonraki şarkıya atladığını görüyorum. Yani örneğin telefonda 100 şarkı var ise ekranda 2'şer saniye arayla 1/100 2 /100 3/100 4/100 5/100 yazısı beliriyor. Bu arada spotify uygulamasında çalan müzik bu atlamayla doğru orantılı olarak kesik kesik çalıyor. Aslında hiç çalmayacağını düşünmüştüm ama bu şekilde olunca belki bir yolu vardır diye sizlere sormak istedim. Birden fazla telefon ile denedim. Bu arada da araç için bir firmware güncelleme var mı diye baktım ama onu da bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

merhaba herkese.. ford focus hatchback 2016 sahibiyim. benim araçta da aux girişi ve bluetooth yok. sadece usb girişi var. iphone'u usb den bağladığımda arkadaşların dediği gibi ipod olarak görüyor ve içinde parça varsa çalıyor. spotify'dan müzik dinlemek istediğinizde o dosyaları tanımıyor, 1-2 sn çalıp sonrakine geçiyor. bunun bir çözümü olmalı ama bulamadım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24 Mart 2017 - 12:47 tarihinde, kubilay saner yazdı:

merhaba herkese.. ford focus hatchback 2016 sahibiyim. benim araçta da aux girişi ve bluetooth yok. sadece usb girişi var. iphone'u usb den bağladığımda arkadaşların dediği gibi ipod olarak görüyor ve içinde parça varsa çalıyor. spotify'dan müzik dinlemek istediğinizde o dosyaları tanımıyor, 1-2 sn çalıp sonrakine geçiyor. bunun bir çözümü olmalı ama bulamadım..

Aynı sorundan ben de muzdarip ama yok

Çok saçma yaaa 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar 2015 1.6 TrendX aracımda telefonu usb den bağlıyorum. Telefondaki müzik çalmaya başlıyor müziği kapatmadan spotify programını açıp müzikleri başlattığımda sorunsuz olarak dinleyebiliyorum. Aynı şekilde Youtube Vlcplayer üzerinden de dinlenebiliyor. Bilgilerinize. Dileyen olursa video da paylaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

https://tr.aliexpress.com/item/Dual-Output-3-5mm-Car-USB-Bluetooth-Receiver-Wireless-AudioReceiver-Adapter-bluetooth-audio-adapter-C/32654364790.html?spm=2114.13010608.0.0.BRHy8b

Kullandığınız aparat bu mudur ? Bunu mu satın aldınız doğru mudur ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı dert bendede var stayle paket araçta tek USB girişi var. 

Telefondakı muzıkleri çalıyor 

youtubeden müzik açınca çalıyor amaaa 

fizy den muzık acınca çalmadan listeden atlayarak gidiyor anca şarkıların isimlerini atlaya atlaya gidiyor ama çalmıyor ?

ben uygulamadan diye düşünmeye başladım ama bellı ki sorun farklı sanırım. Nasıl çözcez acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Derya Atli yazdı:

Aynı dert bendede var stayle paket araçta tek USB girişi var. 

Telefondakı muzıkleri çalıyor 

youtubeden müzik açınca çalıyor amaaa 

fizy den muzık acınca çalmadan listeden atlayarak gidiyor anca şarkıların isimlerini atlaya atlaya gidiyor ama çalmıyor ?

ben uygulamadan diye düşünmeye başladım ama bellı ki sorun farklı sanırım. Nasıl çözcez acaba ?

Evet spotify veya fizy den muzik calmiyor atliyor. 

En temizi usb bluetooth cihazlar var ondan alip takmak telefonla baglanip her platformdan muzik dinliyebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuya son yorum geleli çok olmuş ama bir yolu var ama biraz meşakkatli, Spotify ile USB üzerinden müzik dinlenebiliyor ancak parçaları tek tek çalma listesine koymak gerekiyor. Yani tek bir parça için bir playlist. Uğraşıp yapar mısınız orasını bilemem. İşine yarayan olduysa ne mutlu bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.