Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MCA için Siyah DRL Halojen Far

Semih O.

Önerilen Mesajlar

• 1 yıl sonra...

Eveeeet ben de farlarıma kavuştum sonunda. @Kaan Yagizer abi tekrar teşekkürler epey başını şişirdim, senden başkası uğraşmazdı hakkaten. :rocks:

20170121_102849.jpg

Beni oralarda yalnız bırakmayan @Mert Yürüyen@Gürkan Çakıroğlu ve @Murat Kavuk'a ayrıca teşekkürler. Güzel bir gün oldu sayenizde.

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Bekir B. yazdı:

emoji4.png Semih resimden göründüğü kadarıyla sanki ayarsınız gibi mazallah dağı tepeyi gösterir emoji4.png

Abi çok keskin gözlerin var vallahi, çok iyi bir okuyucusun ?? Ayarı yapan arkadaşa da buradan selam gönderelim.

10 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

Harika gorunuyor ampullerin modeli nedir..?

Far üzerindeki standart ampuller :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, ne diyicem ... sigortana farları ekletmeyi unutma olur mu? 10-15 lira fark ödersin ama poliçende olduğu için farın (atıyorum) taş gelip kırılsa sigorta karşılar, poliçeye ekletmezsen fabrika standart'ının dışında kuruş ödemez ... 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21.01.2017 - 19:16 tarihinde, Semih O. yazdı:

Beni oralarda yalnız bırakmayan @Mert Yürüyen@Gürkan Çakıroğlu ve @Murat Kavuk'a ayrıca teşekkürler. Güzel bir gün oldu sayenizde.

Focus özellikle c sınıfında en güzel led tasarımına sahip araç bence... Aslında bakarsan dümdüz, kısa bir led çizgisi başka birşey değil. MK3'teki daha uzundu ama yine de çok farklı bir tasarım değildi. Mesela düşünecek olursan Golf'ün U Led'leri teoride daha çekici görünürmüş gibi geliyor. Ancak focusun bu basit led dizilimi, hem farın hemde aracın geometrisi ile sanırım çok iyi uyum sağlıyor. Benim piyasada gördüğüm en çekici led dizilimi bizim focuslarda... 

Neyse, her ne kadar halojen olsa da, semih'in farları çok beğendik :) hem kara kaşlı olması hemde güzel drl'nin sinyal verirken kısılıp açılması vs. özellikleri gerçekten aracı çok güzel gösterdi... Yıl olmuş 2017 hala bu far standart değil, orası ayrı konu (birazdan yakup gelip 2017 focuslarda standart olacak yazacak) :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.