Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   06-08-2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
“ER-OL
testuser

iOS 9 Yorumlarım

Bu konuda 21 ileti var

Ben 5c kullanıyorum (şirket), hızda bir fark hissetmedim. Kablosuz car play gelmiş. Ama, şimdi buna bir de sync 3'lü araba lazım ..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimse pil tasarruf modu dememiş diyen arkadaşlar da denememiş sanırsam demek ki kimsede şarj sorunu yok:) ben denedim biraz fark ediyor tasarruf modunda genel olarak ben beğendim telefon 5s bu arada Yakup un dediği gibi temiz restore yeni iPhone olarak ayarladım kurdum hız olarak iyi çalışan uygulamaları kapatma işi sıkıntılı birde arama menüsüne alışamadım

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pil tasarruf modunu biz manuel olarak genelde yapıyorduk zaten ama plus kullanıcılarının ona da pek ihtiyacı yok. Aslında bu özelliğin aman aman faydası yok bilindik şeyleri sınırlıyor ve kapatıyor.

Diğer firmalarda gördüğümüz menü değişikliği vs olsa daha verimli bir tasarruf olurdu ama bunu iphone kullanıcıları ne kadar ister bilemiyorum

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ios9 satın aldığım 2 zil tonunu yemiş... Telefonda görülmüyor hatta satın alınmış bile görülmüyor...

adamların günahını aldık :) pc de itunesdan senkronizasyon yaptım düzeldi :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Yakup Çağatay
      9 Ay var tanıtılmasına ama söylentiler başladı bile. Sırayla bakalım nelermiş?

Gerçek kablosuz şarj.  Elinizde tutarak, bir yere koyarak değil. (Dağıtıcı aparatı ayrı satılacak)

Hızlı Şarj. Ürün Çeşitliliği.  
      7S ve 7S+ ile birlikte tamamen yeni model. Buna ek 5.0 inç boyunda bir versiyon daha gelebilir.
      8 modelinde sadece OrganikLED mevcut. OLED ile siyahlar daha siyah ve IPS gibi arka aydınlatma paneli olmadığı için incelik sağlar.

Kavisli kenardan kenara cam Samsung S7 Edge vb. Camı da Samsung üretebilir.

Ekranın her yerinden parmak izi okuma (teknolojisi CES'te paylaşıldı) ve ana ekran tuşu yok.

Arkası cam olabilir ve çift kameralıların her ikisinde de OIS. Dokunarak ekranı canlandırma Yıllardır birçok telefonda olan özellik.
      Bluetooth 5.0
      Apple 19 Aralık'tan 25 Aralık'a (Hanukkah ve Christmas) kadar yeni akıllı telefon ve tablet aktivasyonlarında lider marka oldu.

Başka bir deyişle dünya genelinde birçok kişi, Galaxy veya Huawei cihazından daha fazla, bir iPhone veya iPad'i satın alıp kullanmaya başladı.

Bu grafikte yer alan var mı aramızda  

Kaynak: http://www.businessinsider.com/apple-most-popular-mobile-device-gifts-chart-2016-12
    • Yazan: Semih O.
      IOS 9.3 sanırım bazı cihazlar için geri çekilmiş ama son durum ne anlamadım. Ipad'de güncelleme gösteriyor ancak yükleyemiyorum. Fırsat bulup ITunes'a bağlayamadım daha. Sıkıntı yaşayan ya da son durum hakkında bilgisi olan var mı acep?
    • Yazan: Ali Boduroglu
      Merhaba,
      Aranıza yeni katıldım ve bu ilk mesajım. Kuralları da okudum ancak yine de yanlış yaparsam lütfen kusura bakmayın. Benim sorunum usb üzerinden iphone bağlantısı yoluyla spotify'dan müzik dinlemek ile alakalı. Şirketin tahsis ettiği araç 2015 Focus TDCI Style. Bu araçta bluetooth bağlantısı olmadığı için iphone telefonumu usb üzerinden bağlıyorum. Telefondan müzik yok ise zaten otomatik önceki moda dönüyor (radyo yada CD). Müzik var ise müzik otomatik başlıyor. Buraya kadar her şey normal. Telefondan müziği durdurup uygulamayı kapatıyorum. Ardından spotify uygulamasını açarak oradaki bir listeyi çalmak istiyorum. Müzik başlıyor ancak bu arada aracın ekranında telefondaki müziklerin sürekli bir sonraki şarkıya atladığını görüyorum. Yani örneğin telefonda 100 şarkı var ise ekranda 2'şer saniye arayla 1/100 2 /100 3/100 4/100 5/100 yazısı beliriyor. Bu arada spotify uygulamasında çalan müzik bu atlamayla doğru orantılı olarak kesik kesik çalıyor. Aslında hiç çalmayacağını düşünmüştüm ama bu şekilde olunca belki bir yolu vardır diye sizlere sormak istedim. Birden fazla telefon ile denedim. Bu arada da araç için bir firmware güncelleme var mı diye baktım ama onu da bulamadım.
      Buluşmada önce reklamlar ardından apple tv ile bilgiler verildi 69$ olmuş fiyatı. Çok ucuzlamış

Daha sonra Yeni iphone'un en çok tercih edilen telefon olduğunu söyledi Cooook amca.

Bugünün konularından

Genel olarak pc piyasası %2 azalırken mac %21 büyüdü.

Daha sonra dedikodusu çıkan yeni macbook geldi sahneye

Süper ince olmuş yine    

RESMİ LİNK: http://www.apple.com/macbook/

%24 daha ince şuan satılan macbook air'a göre. 13.1 mm yani 1.31 cm

Tamamen yeni klavye

Sadece dışı değil içide.

Soldaki eski, sağdaki yeni

Vee artık bu da retina ayrıca 12 inç -- 2,304x1,440 

Ekran ise 0.88 mm bu apple'ın en ince kullandığı panel oldu ve %30 daha az enerji harcıyor.

İlk fan'sız macbook oldu

USB-C

1299 $ giriş fiyatı

iPhone gibi 3 renge sahip.

Saat için devam edeceğim anlatıma.

Saat Fiyatları:

Bizlere sunumu ve ön sipariş tarihi 10 Nisan

------------

Çok güzel olmuş ama iş yapanlara gitmez :/ Gezicilere süper pc.
      Klavye'nin içi dışı ışığı herşeyi yenilenmiş.Ekran keza...Trackpad yenilenmiş, basınç sensörü eklenmiş :/ Bizde isteriz yav :/
      Ne işe yarar? Adres veya bir kelime üzerine çok basarsanız arama yapacak, gerekirse takvime ekleyecek şu bu. Video sarmak için çok basarsan hızlı saracak gibi gibi. 
      Ana kart vs çok küçültülmüş geriye kalan heryerde batarya var. 9 saat'e kadar web'de dayanabiliyor. Müzik ile 10 saat vs vs.
      Yeni wifi ve BT konulmuş normal olarak.
      Dünyanın en az enerji harcayan pc si olmuş.
      Birde sadece 900 gr.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.