Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Subaru Levorg

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

Yepyeni hem spor hem aile hemde fazlasıyla şık Levorg Türkiye'de. 1,6 Turbo benzinli boxer motora sahip olan Levorg 170 ps güç 250 nm tork üretiyor. Lineartronic şanzımanla desteklenmiş. AWD olan araç 7,1 tüketime sahip. Eyesight, SRD, VDC gibi birçok güvenlik teknolojisiyle donatılmış.Ülkemiz fiyatı 111 bin TL.

55f4407a366ef_subaru-levorg-40-1-3fae6ef1e8a1fbfcc467593ce933e4fa0b2c1_(1).thumb3c4fa5f5ae499995fbcc297d4f2281.thumb.jpg3596fb2cb64ba3943f8b5924f812c8.thumb.jpgf23342d0d2477cacd3ad5f01a422c7.thumb.jpg

2015-Subaru-Levorg.jpg

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birader Impreza STi, Legacy (eşi) ve Forrester (2.5T) sahibi oldu geçmişte. tek hatırladığı ödemeye yetişemediği benzin faturaları.
Ben Sti ile Edirne'ye gidip gelmiştim, ort. tüketimim 17L/100 km idi. Çok bastın diyenlere birader Istanbul - Ankara 22L/100km becermiş.
Yani düşük tüketim hayaldir.
İki meslektaşımda 1.6 yeni Impreza var, ben böyle zavallı araba görmedim, içi tuhaf plastik, motor cansız, ben önce arızalı sandım. 
Yukarıdaki modeller bazında sadece AWD sistemi düzgün çalışıyor, kaypak zeminde güven veriyor o kadar.

Levorg'a gelince Impreza steyşın gibi düşünmek lazım. Dış tasarımın kendine has bir dinamizmi var. Motorun da 1550 kg bile olsa yeterli gelebileceğini düşünüyorum, ama çok yakacağına da kuşkum yok.
Fanatik olursanız bir ölçüde keyifle kullanılabilir. Ama benim kitabımda bu arabaya 111.000 TL verilmez yazıyor. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.