Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Baby GT3: Cayman GT4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Porsche Cayman GT4 diğer adıyla yavru GT3..

Hastasıyız :D:D:D 

Segmentinin en iyi Nürburgring tur zamanına sahip. 

Porschenin her segmentte sürüş zevki verdiğinin kanıtı. 

ortada motorlu 2 kişilik sporkupe 

3,8 litre 385 bg . 6 ileri manüel şanzıman. 

0-100: 4.4 s, Vmax: 295 km (tüketimi boşverin) 

Porsche-Cayman_GT4-2016-800-02.jpg

Porsche-Cayman_GT4-2016-800-05.jpg

Porsche-Cayman_GT4-2016-800-0e.jpg

Porsche-Cayman_GT4-2016-800-1c.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Porsche gamındaki en güzel araç ve 911'den bile hoş geliyor bana. 

Ayrıca temiz sürüşü var testi yapanın beğendim.

Bir arkadaşımda 2012'si var, ara sıra Kemer'e yemeğe kaçıyoruz, sevdiğimi bildiği için bana kullandırıyor, ben de yemeği ısmarlıyorum. Etme bulma dünyası işte...
Sonra Focus'a dönmek Rus mankenle aşk yaşayıp 20 yıllık eşine dönmek gibi, yani güzel :)

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Porsche gamındaki en güzel araç ve 911'den bile hoş geliyor bana. 

Ayrıca temiz sürüşü var testi yapanın beğendim.

Bir arkadaşımda 2012'si var, ara sıra Kemer'e yemeğe kaçıyoruz, sevdiğimi bildiği için bana kullandırıyor, ben de yemeği ısmarlıyorum. Etme bulma dünyası işte...
Sonra Focus'a dönmek Rus mankenle aşk yaşayıp 20 yıllık eşine dönmek gibi, yani güzel :)

Cem abi videoyu izlediniz mi ? Adam Nordschliefe nin en uzun düzlüğünde dahi arabayı 6 ya atmadı. Ben başlarda 4 te kullanıyor sandım ama adam 100-130la girilen virajları 2. viteste dönüyormuş.  En büyük eleştiri bu uzun vites oranları zaten. Alanlar son dişli oranlarını falan değiştiriyormuş galiba.  

Ancak yine de çok keyifli olduğu kesin :) 

Edit: Carousel i de ne biçim döndü be :D:D:D 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En yüksek torkunu 4750 - 6000 dd arasında veren ve muhtemelen son vitesi de ekonomik sürüş için oranlanmış, rahatlıkla 7600 dd çeviren ve 295 km/h hız yapan bir araç için hızlı gitme kaygısı varsa 6'ya atmaması normal. 
Ayrıca ağırlık merkezi 3 cm aşağı çekilmiş ve aerodinamisi güçlendirilmiş araç deneyimsiz sürücüyü dahi üzmeyecek bir iyi huylu sürüş gösteriyor. 
Bu videoda da hissediliyor, hiç şaşırtan kopma yok. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem bey sesli güldüm desem :))))))   hele de en sondaki ''yani güzel'' beni kopardı :)))   bu arada böyle bir arabayı kullanma fırsatı bulduğunuz için çok sanslısınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada böyle bir arabayı kullanma fırsatı bulduğunuz için çok sanslısınız

Sanırım evet...
Tekne için geçerli söz burada da geçerli: "En iyi Porsche arkadaşının Porsche'si".
Bunun yakıtı var, vergisi var, sigortası var, kem gözleri var, yok yok uğraşılmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.