Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç alim satımı hk tavsiye bekliyorum

Süleyman Altın

Önerilen Mesajlar

Merhabalar

2011 model 39 bin km de ki style plus aracimi satip yerine sifir yada 2.el kia sportage almak istiyorum.

Benim aracin 2500 tl civarinda tramer kaydi var buda orta susturucu ve katalizor değişimi birde 3 parca boyanacak daha önce konu acmistim aracimi cizmislerdi boyatmak icin fırsat olmadi sahibinden vs bakiyorum style plus 46 50 arasi benim arac sizce ne kadar eder.focus u satip sportage almak mantikli mi (esim suv tarzi yuksek araba istiyor)

Yardimlarinizi bekliyorum iyi aksamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sagolasin yakup kafam iyice karisti astra 1.4 cosmo almaktan son anda vazgectim hatun ix35 alalim diyor bende ix35 in tasarimini beğenmiyorum sportage de karar kildik ama dedigim gibi kafa karisik birde focus sarilip bu araba alinmaz diyenler var etrafta tekrar teşekkürler birazda yüksek bir araca binelim :)

Benim arac takasta ne kadar eder yada satsam aracta soyledigim seyler disinda birsey yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben pek anlamam o işten o yüzden fiyatı bilenlere bırakalım. 

Focus yerine alınmaz bir araç değil tabi ki segment farklı öncelikle sizin isteğiniz daha önemli sonuçta kötü araba değil. Yakıtı da üzmez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasko değer listesindeki ederi 48.000, bu da kabaca fikir verir. 45 altına inmemek lazım. 

Sportage'e gekince. Tasarımı hoş, içi de dışı da güzel. Focus'tan sonra kullanımda hantal ve süspansiyonu konforsuz gelecektir. Sakin kullanılırsa rahatsız edici olmaz, yüksekte oturma daha geniş hacim avantajları, ebadına göre çok da ağır değil, bu nedenle tüketim Focus'u çok aratmaz.

Özetle istek buysa neden olmasın? Ben sürüş keyfini önemseyen biri olarak bu sınıfa hiç bakmam ayrı mesele. 

Alternatifleri iX35, ki evet tasarım kötü, Qashqai, gereğinden pahalı ve Kadjar, ki dizel seçeneği fena değil. Bir de daha hesaplı dizel Captur mümkün.  

Hayırlı olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok derin çizikleri kapatan ürünler görmüştüm youtube'de örnek uygulamalar var belki boyasız kurtulursunuz, böylece aracınız en az değer kaybı ile satılabilirsiniz, üç parça boya değerini fazla düşürecektir, satış rakamı olarak en düşük 45bin düşünün derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

65 bin tl ye 12 bin km de 2013 model arac buldum arkadaslar araba temiz fakat 73 bin civarına sifiri alinabiliyor.sifirinda kia bazi donanimlari azaltmis anahtarsiz giris ve calistirma katlanır ayna otomatik park vs gibi sifir almak mantikli gibi ama donanım olarak 2.eldeki daha dolu siz olsaniz nasil karar verirdiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

65 bin tl ye 12 bin km de 2013 model arac buldum arkadaslar araba temiz fakat 73 bin civarına sifiri alinabiliyor.sifirinda kia bazi donanimlari azaltmis anahtarsiz giris ve calistirma katlanır ayna otomatik park vs gibi sifir almak mantikli gibi ama donanım olarak 2.eldeki daha dolu siz olsaniz nasil karar verirdiniz?

ben olsam dolu ikinci eli alırdım iyi bi pazarlıkla. her ne kadar eskide olsa anahtarsız çalıştırma ve giriş her bayanın işine yarar tanıdıkta nissan micra var onda bu özellik var anahtarı çıkardığını görmedim çantadan. arabanın yanına git açılsın bas çalışsın uzaklaş kilitlesin ohhh misss. eğer arabayı bayanda kullanacak ise otomatik park büyük nimet çiziklerden kurtulursunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende şu anda aynı muhabbetteyım.bugun tüm modellere bakıyorum.

ilk hyundai tuscon. en baz modeli gdi style model 82,500 tl beyaz otomatik.

2, sırada kia sportage en dolu modeli 81,500 tl renk farkı yok otomatik

3. nissan QASHQAI BLACK EDITION  93,000 tl metalik renk

tek geçtiğin tuscon en düşük modeli bile dolu baya. ve baya hoş ama gözümdeki modeli t-gdi elite 102,000 tl . aracı iyi fiyata verilsem herhalde alacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"0" KM. alınacaksa bu araçlar içerisinde Hyundai Tucson iyi duruyor, yeni motor biraz pahalı ama düz GDi yeterli gelir o sınıfa. Sırf beygir farkı için 102bin lira benzinli SUV için çok fazla. Bu arada çaktırmadan çaktırmadan C sınıfı araçlar ile aynı  platformda üretilen ufak SUV'ların fiyatı 100bini geçmeye başladı. Neymiş  efendim yerden yükseklermiş, üstünden uçarım onların peHHHHH :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de asx dusunun derim [emoji4] benzinli yakit tuketimi gayet iyi donanim olarak ta fena degil.Bende c max satip 2.el sportage yada asx almayi dusunuyorum bakalim kismet

Asx cok hoşuma gitmedi özelliklede ic tasarim abim aldi yaklasil 800 km yol yaptik aracla guzel tarafi xenon far anahtarsiz calistirma vs var aracta cam tavan var ama acilir degil park sensoru yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Tucson bu sınıftaki en iyi seçenek, Avrupa'da şu anda bayağı rağbet görüyor.
Ben Türkiye'de satışına başlandığını fark etmemişim.
Doğrudan önerim bu olur, hiç diğerlerine bakmam.
Haliyle ben olsam 1.6 Turbo motorlu Style donanımı alırım, en azından biraz daha atak bir aracım olur, tabii 1-1,5L/100km artı yakıt tüketimini de sineye çekerim.

Tabii bu arada Kuga'nın hiç kimse tarafından dillendirilmemesi de ilginç...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.