Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2016 Renault Megane Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

4. Nesil Megane karşınızda...

Renault'un son dönemde yansıttğı DNA magane ile devam ediyor özellikle Talisman da gördüğümüz far detayı dikkat çekiyor.
25mm alçaltılmış. Ön yolcu kısmı 47mm daha geniş, arka yolcu bölümü 39 mm daha geniş Megane 3'e göre.Ayrıca aks mesafesi 28mm daha uzun. Megane 3'de çok dar olan arka yolcu diz mesafesi, kağıt üzerinde yeterli düzeye gelmiş gibi görünmekte.

GT versiyonda, Renault Sport'un modele özgü tasarladığı 18'' alüminyum jantlar mevcut.

Aracın diğer detayları Frankfurt Otomobil Fuarında verilecek, görüşmek üzere :)

Şimdi Fotoğraflar

Mavi: GT model
Gri: Normal model

Renault_71251_global_en.thumb.jpg.a0db81Renault_71250_global_en.thumb.jpg.1833b8Renault_71248_global_en.thumb.jpg.18e7b5Renault_71246_global_en.thumb.jpg.ac6768Renault_71245_global_en.thumb.jpg.ed0385Renault_71247_global_en.thumb.jpg.856cfbRenault_71249_global_en.thumb.jpg.216b11

RESMİ OLARAK İÇ MEKAN VERİLMEDİ AMA SIZINTI BU ŞEKİLDE

358321642220672634.thumb.jpg.aba961f67bd179354316185585798.thumb.jpg.7aa4a07c2c0

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben iğrenç bulmadım, aksine sıradanlaşmaya ve sıkıcı olmaya başlayan tasarımlara yeni bir soluk getirdiğini düşünüyorum. 
Ama tabii aracı salt tasarıma bakarak değerlendirmek yetersiz kalır. 
Ayrıca canlısını da görmek lazım. Hafiften oynanmış görünse de bu bana hiç de fena gelmedi...
yenimeg.thumb.JPG.2737df6873141a646b11e9

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Clio'nun geniş ve uzun haline son dönem far grubu eklenmiş, Clio'daki rafinelik megane'a gelirse tamamdır.

Farlarda da sanıyorum LED bulunuyor o da tamam, motor grubu vs zaten güncel. Eski versiyondan iyi olacağı kesin gibi.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çok beğendim, yani hiç renault'cu birisi değilimdir ancak iç mekan kalitesi de artırılabilir ise alınabilir. EDC ve dizel kombinasyonunun özenilesi durumu zaten ortada. 7 ileri ile desteklenirse çok iyi olabilir.

bekleyip görelim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön tarafı beğendim ben ya,megane'nın önceki alık bakışları gitmiş artık ''Ben buradayım!'' diyen bir araç olabilmiş. Logo az küçük olsa çok daha iyi olurmuş ama bunada şükür.

Arkasıda idare eder,onca garip tasarımdan sonra bunada alışılır zamanla,stoplar az daha kısa olsa hoş bir görüntü yakalanırmış sanki neyse fazlada şeytmemek lazım.

Yandan Clio'yu andırmadı değil,umarım eski kasasındaki darlık giderilmiş olur,görüntü korkuttu beni çünkü.

Asıl merak ettiğim direksiyon ve vites topuzu tasarımı,neden bu kadar kötü! Dışını nispeten harika yaptığın bir aracı neden baltalarsın ki,koy oraya düzgün bir direksiyon simidi,o vites topuzunuda kısalt az biraz tamam işte,kaliteyide bir miktar arttırırsan bu araba fena tutar. 

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hem farlari hem de stoplari-ki ozellikle stoplari- cok begendim. Icini de gormek lazim.

vites ve direksiyon nerede hocam ?

fotolarda camdan içeri mi baktınız, ben mi göremiyorum iç fotoları? [emoji4]

@Semih G.

Ya hakkaten ilk sayfada da ekrandan bahsedilmis. Dedim acaba ben mi kacirdim ama ic fotolari goremiyorum. Ya da yok.. Ne is anlamadim.. Ya da baska yerde gorduler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.