Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölanti Devri düşük

Ahmet KILIÇ

Soru

Merhaba arkadaşlar 12 model 95 bg dizel focus aldım, ama araç rölantide çalışırken bana titriyor gibi geldi. 8 senedir dizel arabalar kullanıyorum bana normal gibi gelmiyor ama 3-4 tane ustaya götürdüm hepsi abi dizel arabalarda bu normal dediler. Rölanti devri 800 d/d çalışıyor aynı model kullanan var ise sizdeki rölanti devri kaç? kaç olması gerekir yardımcı olursanız sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba .İlk aracı aldığım zaman banada problem gıbı geldı 750-800d/d Çalışıyor benim araçta hatta servıse sormuslugum vardır normal dediler bu seriler böyleymiş.hatta geçenlerde bi arkadaş bindiğinde sensin arac tıtreyerek Çalışıyor stop edecek gıbı dedi? Bu modeller böyle ancak kilima açarsan devrın bıraz yukseldıgını fark edersın.özetle sorun degıl yanii

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok teşekkür ederim cevap için her bindiğimde kafama takıyordum problem var diye, rahatladım şimdi. Arada yükseldiği oluyordu 900 d/d demek ki klima açıkken yükseliyor dikkat etmemiştim, teşekkür ederim iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.