Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ses sistemi yaptırdım ses kesiliyor

Hüseyin Erki

Soru

arkadaşlar merhaba 2011 model focus ııı aracım mevcut üzerine ses sistemi koydurdum

4 adet jbl mit

1 adet jbl 1000 bas

ve 5 kanal çıkış anfi

araçda müziği dinlerken müzik sesi kesiyor neden olduğunu anlamıyorum. anfiden olablirmi acaba

birde kapılara mitleri takarken baktığımda kapı döşemeleri tam oturmamış bana sökülen döşemenin tam oturmayacağını sölediler doğrumudur. acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Acil olan ne?

... tesisatı yaptırdığınız yer ile görüşmenizde bence yarar var. (bu arada uzun zamandır "sökülen döşeme yerine tam oturmaz" gibi bir saçmalık duymadığımı da belirteyim.) belli ki kablolama, sonlandırma'da sorun yaşanmış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1- acil iş Nerede ?

2 - cep telefonunuzu elinize alıyorsunuz. son arama ya da rehberinizden ustanızı arıyorsunuz. sorunu anlatiyorsunuz. sorun ortadan kalkıyor.

3 - 2. maddede usta dediğim kişinin numarasını siliyorsunuz. ve gerçekten bi ustaya götürüyorsunuz. Kırık kapı sekmanları değişiyor

afiyet olsun. ..

soruya da gelince kanımca anfi ısınıyor ondan müziği kesiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.