Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

21.01.2017 - 15:04 tarihinde, Beyazıt Turgay yazdı:

Arkadaşlar navitech nx232 modelini taktırdım ancak Bluetooth üzerinden birini ararken çıkan çevir sesi çok az nerdeyse dıyulmuyor. Sesi arttırırsam telefon görüşmesi bitince radyoya otomatik geçiyor ve çok yüksek ses seviyesi oluyor tekrar kısmak zorunda kalıyorum. Bluetooth ile konuşurken ses ayarlanabiliyor çözebilen var mı?

--9 dakika sonra eklendi--

Koltuk resmî falan nasıl çıkıyor? Birde kapılar açık resmî sizde çıkıyormu? Ben de olmuyor

Evet aynı durum bende de mevcut maalesef ama alıştım. Cyclone'de müzik çalarken birden telefon geldiğinde ilk baş yüksek bir ses seviyesi ile telefon çalma sesi çıkıyordu, araçtakiler bir anda korkuyorlardı :D Ondan sonra bu daha iyi geldi tabiki de ama konuşurken sesini açmak gerekiyor, orta seviyeler yeterli olmuyor bazen .. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

08.02.2017 - 20:15 tarihinde, Beyazıt Turgay yazdı:

arkadaşlar navitech nx232r modelinde duvar kağıdı değişiyor ancak ekran koruyucu saati yeni eklemek istiyorum yapan varmı

Bendede bu navigasyondan var fakat duvar kağıdını değiştirmedim siz nasıl değiştirdiniz acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Yahya Başarır yazdı:

Bendede bu navigasyondan var fakat duvar kağıdını değiştirmedim siz nasıl değiştirdiniz acaba? 

Önce usb belleğe .bmp uzantılı 800*480 piksel logo indirin sonra aracın usb girşine takın navitech cihazdan ayarlar bölümü daha sonra duvar kağıtlarına girin. Duvar kağıdları bölümüne girince ekranın sağ üst tarafında düğme var ona basın sonra zaten usb ye bağlanıyor 

--4 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Beyazıt Turgay yazdı:

Önce usb belleğe .bmp uzantılı 800*480 piksel logo indirin sonra aracın usb girşine takın navitech cihazdan ayarlar bölümü daha sonra duvar kağıtlarına girin. Duvar kağıdları bölümüne girince ekranın sağ üst tarafında düğme var ona basın sonra zaten usb ye bağlanıyor 

Ben çok güzel Ford logoları indirdim ama maalesef istediğim olmadı çünkü cihazda ekran koruyucuyu açman lazım açınca 2 seçenek var saat yada siyah ekran saati seçiyorum 30 saniye sonra logo çıkıyor ama üzerinde kocaman saat var ve logo görünmüyor. Siyah ekranı seçincede ekran kapanıyor. Yani adamlar gerçekten bu işten anlamıyorlar. Saat analog dijital olsa yada ekranda küçültme olsa süper olacak oyüzden duvar kağıdı işide boş berbat bir cihaz

--7 dakika sonra eklendi--
11 saat önce, Yahya Başarır yazdı:

Yahya bey ben size bişey sorayım, forumda birçok bu cihazı kullanan var ve aynı şikayetleri söylüyorlar. Bluetooth ile bir yeri ararken çevir sesini hiç duymuyorum sesi açınca görüşme sonrası radyoya geçiyor ve muazzam yüksek ses bir anda çıkıyor sizdede aynı sorun varmı? Ben servise götürüp söktürdüm İstanbul'a gönderdiler haber bekliyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.02.2017 - 11:53 tarihinde, Beyazıt Turgay yazdı:

--4 dakika sonra eklendi--

Ben çok güzel Ford logoları indirdim ama maalesef istediğim olmadı çünkü cihazda ekran koruyucuyu açman lazım açınca 2 seçenek var saat yada siyah ekran saati seçiyorum 30 saniye sonra logo çıkıyor ama üzerinde kocaman saat var ve logo görünmüyor. Siyah ekranı seçincede ekran kapanıyor. Yani adamlar gerçekten bu işten anlamıyorlar. Saat analog dijital olsa yada ekranda küçültme olsa süper olacak oyüzden duvar kağıdı işide boş berbat bir cihaz

--7 dakika sonra eklendi--

Yahya bey ben size bişey sorayım, forumda birçok bu cihazı kullanan var ve aynı şikayetleri söylüyorlar. Bluetooth ile bir yeri ararken çevir sesini hiç duymuyorum sesi açınca görüşme sonrası radyoya geçiyor ve muazzam yüksek ses bir anda çıkıyor sizdede aynı sorun varmı? Ben servise götürüp söktürdüm İstanbul'a gönderdiler haber bekliyorum 

Bende bluetoothta açtığım ses düzeyi ben dokunmadığım sürece değişmiyor görüşme bittikten sonra mesela benim bluetooth ses düzeyim 40 ise radyoda en son bıraktığım ses düzeyi kalıyor yani bluetoothtan radyoya geçtiği zaman bi yükselme olmadı ya da bana denk gelmedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.02.2017 - 23:53 tarihinde, Yahya Başarır yazdı:

Yahya bey ben size bişey sorayım, forumda birçok bu cihazı kullanan var ve aynı şikayetleri söylüyorlar. Bluetooth ile bir yeri ararken çevir sesini hiç duymuyorum sesi açınca görüşme sonrası radyoya geçiyor ve muazzam yüksek ses bir anda çıkıyor sizdede aynı sorun varmı? Ben servise götürüp söktürdüm İstanbul'a gönderdiler haber bekliy

--1 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, Yahya Başarır yazdı:

Bende bluetoothta açtığım ses düzeyi ben dokunmadığım sürece değişmiyor görüşme bittikten sonra mesela benim bluetooth ses düzeyim 40 ise radyoda en son bıraktığım ses düzeyi kalıyor yani bluetoothtan radyoya geçtiği zaman bi yükselme olmadı ya da bana denk gelmedi

Sorun konuşurken çıkan ses seviyesi değil ararken çevir sesi ile alakalı, sizde sorun yok öylemi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Yahya bey ben size bişey sorayım, forumda birçok bu cihazı kullanan var ve aynı şikayetleri söylüyorlar. Bluetooth ile bir yeri ararken çevir sesini hiç duymuyorum sesi açınca görüşme sonrası radyoya geçiyor ve muazzam yüksek ses bir anda çıkıyor sizdede aynı sorun varmı? Ben servise götürüp söktürdüm İstanbul'a gönderdiler haber bekliy

--1 dakika sonra eklendi--

Sorun konuşurken çıkan ses seviyesi değil ararken çevir sesi ile alakalı, sizde sorun yok öylemi?

Ararken çevir sesi bendede kısık geliyor ama çokta kısık değil alıştım yani duyuyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.