Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Denizci Focus

Semih O.

Önerilen Mesajlar

Arkadaş sıcaklardan bunalmış, el freni de çekilmeyince fırsat bu fırsat deyip gidiyormuş ama... Haber detayları da aşağıda :D

denize-dusmekte-olan-otomobile-turk-usul

http://www.ulusalkanal.com.tr/yurt/denize-dusmekte-olan-otomobil-son-anda-kurtarildi-h71191.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikkat ettiniz mi,son bir kaç haftada olan olayların neredeyse tamamında F3 var.

Ya direkt olayın muhatabı,ya arka planda.

Subluminal bir şeyler seziyorum ama...

Sultanbeyli Karakol saldırısında kullanılan araç da F3 sanırım.

Ya da piyasa da aşırı sayıda F3 var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikkat ettiniz mi,son bir kaç haftada olan olayların neredeyse tamamında F3 var.

Ya direkt olayın muhatabı,ya arka planda.

Subluminal bir şeyler seziyorum ama...

Sultanbeyli Karakol saldırısında kullanılan araç da F3 sanırım.

Ya da piyasa da aşırı sayıda F3 var.

Evet farkettim bende. Sultanbeyli deki olayda style jantlıydı araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz önce haberlerde gösterdiler,bir turist bayan kiralamış aracı,park ettikten sonra el frenini çekmemiş. Araba geri geri kayarken üstündeki elemanlar kaputa zıplıyor ve arabayı düşmekten kurtarıyorlar :D 

Yalnız itfaiye kurtarırken içim cız etti,o betona sürte sürte çıkarttılar çıkan sesler hiç iyi değildi. Kiralama şirketi turist ablamızı baya hırpalayacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz önce haberlerde gösterdiler,bir turist bayan kiralamış aracı,park ettikten sonra el frenini çekmemiş. Araba geri geri kayarken üstündeki elemanlar kaputa zıplıyor ve arabayı düşmekten kurtarıyorlar :D 

Yalnız itfaiye kurtarırken içim cız etti,o betona sürte sürte çıkarttılar çıkan sesler hiç iyi değildi. Kiralama şirketi turist ablamızı baya hırpalayacak..

Star mı izliyorsun :D Araba avis'in yani otosan'ın sayılır :zha: Gözle görülmeyen yerler çizildiyse haberleri bile olmaz ondan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Star mı izliyorsun :D Araba avis'in yani otosan'ın sayılır :zha: Gözle görülmeyen yerler çizildiyse haberleri bile olmaz ondan.

Tek ben değilmişim star izleyen,anlaşıldı :D 

Valla baya tantanası koptu gerek sosyal medyada gerek haberlerde,bence her gelen arabanın altınada bakarlar artık :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.