Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone 2015 Ford Focus MCA Için 9" Inç Android Multimedya Çıkarıyor Bir Bilginiz Varmı Alınır Mı?

Alperen Kara

Önerilen Mesajlar

Marka olarak üretilen cihazların en iyilerinden birisi.Otosan ın onayladığı cihaz olması sebebiyle de serviste takıldığında herhangibir arıza durumunda Cihazın takıldığı Ford servisi muhattabınız olması güzel birşey.Fiyat fazla bile olsa serviste takılması kullanıcının avantajına olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ürün için uzun zamandır gelecek deniyor. En son 3 hafta önce Cyclone'u aradım bilgi almak için, Temmuz sonunda bayilere dağıtılacak dediler ama hala yok. Biraz daha zaman alacak sanırım. Bir önceki modelini şirket aracına taktırdık ama aracı kullananlar pek memnun kalmamışlar. Çok kullanışlı değil diyorlar ama ne kadar çok fonksiyon o kadar karışıklık demek, o yüzden bunu sadece bu sisteme mal etmemek gerek sanırım. En sıkıntılı yanı gece yolculuklarında ekranın kapatılamaması. Gerçekten sıkıntı. Fener tutulmuş tavşan gibi kalabiliyorsunuz :) Umarın bu modelde bunu göz önünde bulundururlar.  Şahsen ben bekliyorum sistemi taktırmak için. Android güzel olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ürün için uzun zamandır gelecek deniyor. En son 3 hafta önce Cyclone'u aradım bilgi almak için, Temmuz sonunda bayilere dağıtılacak dediler ama hala yok. Biraz daha zaman alacak sanırım. Bir önceki modelini şirket aracına taktırdık ama aracı kullananlar pek memnun kalmamışlar. Çok kullanışlı değil diyorlar ama ne kadar çok fonksiyon o kadar karışıklık demek, o yüzden bunu sadece bu sisteme mal etmemek gerek sanırım. En sıkıntılı yanı gece yolculuklarında ekranın kapatılamaması. Gerçekten sıkıntı. Fener tutulmuş tavşan gibi kalabiliyorsunuz :) Umarın bu modelde bunu göz önünde bulundururlar.  Şahsen ben bekliyorum sistemi taktırmak için. Android güzel olabilir.

Ekranı kapatabiliyorsunuz diye biliyorum ben.Akşam deneyip tekrar bilgi veriyim size.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Saniyorum bahsedilen android multimedya sistemi satisa cikmis. Cyclone resmi internet sitesinde urunu koymuslar. Yarin arayip fiyat soracagim bakalim ne fiyat verecekler

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=567

Bu da urunun adresi. Ozellikleri inceleyebilirsiniz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.