Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tanktan LPG uçar mı

Rıdvan Kargın

Önerilen Mesajlar

Araç çoğu zaman kapı önünde beklemede olduğu için aklıma takılan bi soru var araç  uzun sureli park halindeyken LPG tanktan uçar mi kendi kendine gazın bitmesi söz konusu olur mu acaba 

Rıdvan Kargın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç çoğu zaman kapı önünde beklemede olduğu için aklıma takılan bi soru var araç  uzun sureli park halindeyken LPG tanktan uçar mi kendi kendine gazın bitmesbitmesi söz konusu olur mu acaba 

Gaz azalması olur ama bunu hemen anlarsınız zaten kokudan :) .Lpg azalıyorsa kaçak kontrolü yaptırın derim ben.Azalması normal değil.Tehlikeli bir durum oluşmadan bence kontrol ettirin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kontrol ettirdim  dün ama aklima takıldı yine  azaldı gibi geldi gaz göstergesi ayarindanda olabilir dedi 50 TL gaz aldm 50km yaptım daha 2 dise düştü  hemen normalde zaten 70 e falan tam doluyo ayar yaptı bakalım gorecez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kontrol ettirdim  dün ama aklima takıldı yine  azaldı gibi geldi gaz göstergesi ayarindanda olabilir dedi 50 TL gaz aldm 50km yaptım daha 2 dise düştü  hemen normalde zaten 70 e falan tam doluyo ayar yaptı bakalım gorecez

Ayardan sonra düzelmezse şamandırada da sorun olabilir. Eski aracım 100 km de kırmızıya düşüyordu, kırmızıda 250 km gidiyordu. Şamandıra ayarı bozuk ama sorun yaratmaz demişlerdi, öyle kullandım o yüzden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.