Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Damacana'dan kaç litre döküyorsunuz?!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Özellikle şişe ve benzeri ağız yapısına sahip kablarda dökülme riski artan ama yine de her zaman yüksek riske sahip olan bu durum malumunuzdur....

En fazla ne kadar döktünüz ? Ortalama ne kadar dökülüyor ? Altına bir şey seriyor musunuz? Bir de dökmeyen var mı ?(dolduruyorsa tabi)

Amma sordum :D 

Benim 1 bardağı geçgin döktüğüm olmuştur :D Ortalama 1 parmak dökülebilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

damacana ne alaka. Yani sen şişeden bardağa dökerken yarısını yere döküyosun öyle mi, o zaman evet bi uğra :)

Hayır, hızını alamayıp kaç litre döküyorsunuz? demek oluyor. 0.33 litre mi diyeydim :D Örnek olarak bir bardak falan dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlayan bana da anlatsın

Şimdi Ozan, bizim Yakup ne zaman damacanadan bardağına su doldurmaya çalışsa yarısını döküyor ( taşırıyormuş) muş, hal böyle olunca uleen ben mi çok beceriksizim yoksaa herkes zaten döküyormu bir öğreneyim bakayım Demiş araştırmacı gazeteci ruhu ile ?????
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.