Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Windows 10

Önerilen Mesajlar

20 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Windows kuruluysa biryerden indirmene gerek yok, kendisi download edip upgrade ediyor.

Kurdum win7'yi cd'si ile lisans giriş ekranını göstermeden zaten kendi kendine halletmiş işini. Şimdi çıkan güncellemelerin hepsini yükletiyorum. Ona da sıra gelecek öyle mi?

Bir iki yeniden başlatma sonunda şöyle uyarı verdi: 'Böldüğümüz için özür dileriz kullandığınız windows eskidir yeniye geçmenizi öneririz bkz win10' gibi :D 

--0 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

İndirdim hemen deneyeyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 minutes ago, Yakup Çağatay said:

Kurdum win7'yi cd'si ile lisans giriş ekranını göstermeden zaten kendi kendine halletmiş işini. Şimdi çıkan güncellemelerin hepsini yükletiyorum. Ona da sıra gelecek öyle mi?

Bir iki yeniden başlatma sonunda şöyle uyarı verdi: 'Böldüğümüz için özür dileriz kullandığınız windows eskidir yeniye geçmenizi öneririz bkz win10' gibi :D 

--0 dakika sonra eklendi--

İndirdim hemen deneyeyim

Windows7 Keyini biliyorsan 7 yuklemeden 10 yukler ve 7 nin keyini verirsen kabul eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Windows7 Keyini biliyorsan 7 yuklemeden 10 yukler ve 7 nin keyini verirsen kabul eder.

DELL win 7 taktım kendi kurdu dümdüz, pc'nin altında win7 key var. İsterse onu gireceğim, insin de gelişmeleri yazayım.

Ekran Alıntısı.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Just now, Yakup Çağatay said:

DELL win 7 taktım kendi kurdu dümdüz, pc'nin altında win7 key var. İsterse onu gireceğim, insin de gelişmeleri yazayım.

Ekran Alıntısı.JPG

Bende hayatimda ilk defa microsoft urunune para verdim ve win10 pro aldim. Alma nedenim ise XBox oyunlarini, ozellikle Forzayi bilgisayarda oynamak icindi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Nasıl kurdun abi yani nerden indirdin :D 

indirmeye başlamışsın usb'ye atıp kurulum yapımştım ben. varsa usb ona yazdırıver

3 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

TNCTR benim indirdiğim site.Bazı işletim sistemleri baya hızlı ve ufak oluyor. Gereksiz olan programları temizliyorlar.

abi ne gerenk var şimdi lisanssız windows kullanmaya. bunun xp versiyonunda ne açıklar. msn programı mesela şifreleri açık tutuyordu sonra güncelleme falan yapsanda hepsi açık duruyordu. normalde böyle değil. neyse ben karıştırmayayım fazla sen memnundansan güzeldir tabii.

3 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Bende hayatimda ilk defa microsoft urunune para verdim ve win10 pro aldim. Alma nedenim ise XBox oyunlarini, ozellikle Forzayi bilgisayarda oynamak icindi.

ben lisansları g2a dan alıyorum kampanyaları bekliyorum baya baya indirimli oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yükleme tamamdır.

Format sonrası hem win7'de hem 10'da usb'ler çalışmıyor. e-sata girişinden kullanıyorum mouse'u. Hiç böyle sorunla karşılaşan oldu mu acaba, aygıt yöneticisindeki Evrensel Seri Veri Yolunda hata gözükmüyor. PC'yi açınca anakartın bi yerine mi dokundum acaba? 

EK: USB 3.0 olan geri geldi, şimdi biri çalışıyor biri çalışmıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Üreticinin driverlarını yüklemeyi dene.Microsoft'a bırakma driver işini.

Abi denedim de işte win7'de hiç olmamıştı 10 birini halletti birkaç güncelleme sonrasında :D Biraz daha deneyeceğim yarın ama bu haliyle bile kullanmaya değer artık. DELL'in zamanında en iyi pclerindendi satmaya kıyamadım, eski ssd'yi buna taktım böyle daha gider bu içinde gram toz yoktu  :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi denedim de işte win7'de hiç olmamıştı 10 birini halletti birkaç güncelleme sonrasında [emoji3] Biraz daha deneyeceğim yarın ama bu haliyle bile kullanmaya değer artık. DELL'in zamanında en iyi pclerindendi satmaya kıyamadım, eski ssd'yi buna taktım böyle daha gider bu içinde gram toz yoktu  [emoji3] 

Dell in hangi modeli. N5010 deme bak. Ben de geçen gün anakart değişimi yapıp faal ettim. Yeni lenovoyu da kenara attım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Dell in hangi modeli. N5010 deme bak. Ben de geçen gün anakart değişimi yapıp faal ettim. Yeni lenovoyu da kenara attım

N5110 da benim bildiğim bunlar anakart ile alakalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ek bilgi olsun.

Win8.1 kurup (nasıl olduğu önemsiz) bu linkten ücretsiz ve lisanslı olarak win 10'e upgrade edebilirsiniz. Assistive Technology kullananlar için hala ücretsiz upgrade var. Bir koşulu şartı yok.

https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.