Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Windows 10

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

İşin güzel tarafı da o, format için bir tuş var, oda çalışmıyor. Dün bilgisayarı sıfırlamayı denedim, o kadar bekletti sonra da utanmadan ''küçük bir hata oluştu, hiç bir şey değiştirilemedi'' dedi. Küçük hataya bak.

serdar bir yerden win 7 cd si bul ve onunla pc ye format at. formattan sonra muhtemelen recovery tuşun çalışır. ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

Oğlanın tüm resimleri orada. 5000 küsür foto var, onlar olmasa gözünün yaşına bakmam da bir giderseeee. Eyyyvah eyvah.

O zaman sevmesende katlanacaksın maalesef. Fotolar önemli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman sevmesende katlanacaksın maalesef. Fotolar önemli.

Flash'a falan sığmıyor tabi. Aslında bir harici hdd bulursam işim kolaylaşır. 

Aynen bi harici hdd kesinlikle al. 1tb olsun ve butun resimleri videolari onemli dosyalarini yedekle. Pc isletim sistemi birgun cokerse resimlerde gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

Flash'a falan sığmıyor tabi. Aslında bir harici hdd bulursam işim kolaylaşır. 

Sana tavsiye o zaman. Git 120gb ssd al. Hdd yerine onu tak formatla mis gibi. SOnra laptop un cd sürücüsü yerine giren hdd kutuları var.Bir tane de ondan al.Laptopdan çıkan hdd yi tak bu kutuya. Bende şuan 120gb ssd + 500gb hdd laptop içinde sabit. Ssd sayesinde roket olur hemde makine.Sana toplam maaliyet 200 ü geçmez.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Güncellemeyle birlikte orjinal olarak win10'a geçen laptopa yeni harddisk takınca tekrar win 10 nasıl kuracağım :D  Win 7 var şuan tekrar orjinal olarak (cd ile yükleyerek)

win 8.1 kurulu laptopa direkt win 10 kurdum. ne kod istedi nede başka bişi, anahtarı biostan görüp onayladı.

win 7 ile durumlar nasıldır bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.