Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Prins Silverline

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

lpg kullanan araçlar içi üretilmiş bujiler. tırnak aralığı farklı olması gibi özellikleri var. ben boschun lpg bujisini aldım çok memnunum şu an. 

ayrıntılı bilgi için linke gözatabilirsin ;)

http://tr.bosch-automotive.com/tr/parts_and_accessories/service_parts_1/spark_plugs_1/program_1/bosch_platinum_iridium/bosch_platinum_iridium_1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

merhaba prins taktıran arkadaşım subapları yağlama sistemide taktırdınmı bende taktırmak istiyorum sorun yaşadınmı yaşıyormusun bana yardımcı olursan sevinirim.subapların magnezyum bu yüzden olduğunu söylüyorlar.geçen sordum yağlama sistemiyle 35000dediler

ufuk birce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, ufuk birce said:

merhaba prins taktıran arkadaşım subapları yağlama sistemide taktırdınmı bende taktırmak istiyorum sorun yaşadınmı yaşıyormusun bana yardımcı olursan sevinirim.subapların magnezyum bu yüzden olduğunu söylüyorlar.geçen sordum yağlama sistemiyle 35000dediler

herhangi bir sorun yaşamadım. maşallahı var. erime olsa dahi lpgden yaptığın kazançla yenileyebilirsin. taktırdığım usta böyle bir olasılık var dedi. ama bunun olması için üst devirlerde çok uzun zamanlı kullanırsan olur dedi. bende çok fazla uzun yola giden biri değilim. genelde şehir içi. uzun yola gitsem dahi çok üst devirlerde uzun zamanlı kullanmıyorum. yağlama sistemi bu yüzden taktırmadım. sizde eğer uzun yola çok gitmem derseniz taktırmayın, ama yok ben uzun yola giderim üzerine de üst devirlerde kullanrım aracımı diyorsanız o zmn taktırabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 March 2016 - 01:10 tarihinde, ufuk birce yazdı:

sağol arkadaşım.ha bide prınste kalkışlarda tekleme çekişten düşme yada gazla halakalı sıkıntı yapıyormu

SöyleNdiği gibi lpg ye geçmiş mi geçmemiş mi bunu ancak göstergeden anlayabilirsin :) size tavsiyem hiç düşünmeden iyi bir usta bulun prins kit taktırın ;) ben şu anda iyi ki taktırmışım diyorum maşallah hiç sorunsuz biniyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On Wednesday, March 30, 2016 at 19:09, Mustafa Karaca said:

@Galip Kandemir 'in de söylediği gibi lpg ye geçmiş mi geçmemiş mi bunu ancak göstergeden anlayabilirsin :) size tavsiyem hiç düşünmeden iyi bir usta bulun prins kit taktırın ;) ben şu anda iyi ki taktırmışım diyorum maşallah hiç sorunsuz biniyorum.

Güle güle kullanın. Ben de 2 gün önce taktırdım henüz 439 km  de. Ancak araç içinde vıv vıv ses geliyor dikkatli dinleyince dururken.2015 style pws. Nedeni hakkinda tecrübelerden faydalanmak istiyorum. Kaputu açıp bakınca lpg ve benzin farkı ses o olarak anlaşılmıyor ama içerde ses artışı farkediliyor.

Sezgi S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Sezgi S. said:

Güle güle kullanın. Ben de 2 gün önce taktırdım henüz 439 km  de. Ancak araç içinde vıv vıv ses geliyor dikkatli dinleyince dururken.2015 style pws. Nedeni hakkinda tecrübelerden faydalanmak istiyorum. Kaputu açıp bakınca lpg ve benzin farkı ses o olarak anlaşılmıyor ama içerde ses artışı farkediliyor.

hayırlı olsun güle güle kullanın :) bende herhangi bir ses yapmıyor. lpgyi kapattığınızda ses kesiliyor mu peki ona dikkat ettiniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses bende de yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.