Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

klima soğutmuyor

Adem Kazıl

Soru

arkadaşlar pazartesi 15.000 km bakımı için servisi aradım perşembeye randevu verdiler ben daha erkene istedim ama çok yoğunmuş usta rahatsızmış falan fişman geçiştirdiler neyse tamam dedik aradan 1 saat geçmedi klima sıcak üflemeye başladı tekrar servisi aradım sorunu anlattım Bodrum un sıcağında nasıl binicez yarın getireyim diye yine hayır cevabı tamam sadece sorunu tesbit edin dedim hayır baktıramayız usta yok cevabı, eve geldim sonra tekrar denedim soğuk üflemeye başladı sabah tekrar çalıştırdım yine sıcak üfledi  bu ne olabilir bu kronikmi daha ilk bakıma girmeden klima bozuldu neyse bu bir şekilde çözülür ama bu Helvacıoğlu fordun tutumu beni korkutuyor araba değilde servis bizi pişman edecek gibi.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaşlar dün 15.000 km bakımı için servisi aradım perşembeye randevu verdiler ben daha erkene istedim ama çok yoğunmuş usta rahatsızmış falan fişman geçiştirdiler neyse tamam dedik aradan 1 saat geçmedi klima sıcak üflemeye başladı tekrar servisi aradım sorunu anlattım Bodrum un sıcağında nasıl binicez yarın getireyim diye yine hayır cevabı tamam sadece sorunu tesbit edin dedim hayır baktıramayız usta yok cevabı, eve geldim sonra tekrar denedim soğuk üflemeye başladı sabah tekrar çalıştırdım yine sıcak üfledi  bu ne olabilir bu kronikmi daha ilk bakıma girmeden klima bozuldu neyse bu bir şekilde çözülür ama bu Helvacıoğlu fordun tutumu beni korkutuyor araba değilde servis bizi pişman edecek gibi.

gaza getirmek gibi olmasında... eğer çok uzak değilse arabayı al götür servisin ortasına bırak abi. 

böyle "hayır" "olmaz" lı cümleler kurmasınlar! hizmet sektörü bu ya... sen al arabayı 2 gün sonra ver ama niye müşterini reddediyorsun!

diyorum kaan abiye şunlara biraz eğitim verse ne güzel olur diye ama işte...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

gaza getirmek gibi olmasında... eğer çok uzak değilse arabayı al götür servisin ortasına bırak abi. 

böyle "hayır" "olmaz" lı cümleler kurmasınlar! hizmet sektörü bu ya... sen al arabayı 2 gün sonra ver ama niye müşterini reddediyorsun!

diyorum kaan abiye şunlara biraz eğitim verse ne güzel olur diye ama işte...

ben daha önce fiat ın araçlarını kullandım hiç böyle bir yaklaşım ile karşılaşmadım çat kapı gittiğimde oldu usta yok ne demek ya Bodrum gibi bir yerde yazın ortasında usta olmazmı sorunu tesbit edin en azından parça yoksa temin edersiniz diyorum baktıramam diyor, 2 gündür 4 cam açık geziyorum, yarın servise bırakıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben daha önce fiat ın araçlarını kullandım hiç böyle bir yaklaşım ile karşılaşmadım çat kapı gittiğimde oldu usta yok ne demek ya Bodrum gibi bir yerde yazın ortasında usta olmazmı sorunu tesbit edin en azından parça yoksa temin edersiniz diyorum baktıramam diyor, 2 gündür 4 cam açık geziyorum, yarın servise bırakıyorum.

Otosan a durumu belirten şikayet kaydı açtırın. Belki farklı bir yönlendirme yaparlar. Ama siz de servise gidip kayıt açtırın. Kayıtlarda bu olsun. Mutlaka çözeceklerdir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam klimanın sağ tarafındaki yuvarlak olan yolcu tarafını sogutan a.c tuşuna bas öyle soguk hava üflüyor. Sürücü tarafından da dereceyi 19 falan yapıp bakarmısın. Bende bu klima neden soguk üflemiyor diyordum. Yolcu tarafının ayar dügmesindeki a.c tuşuna basmak gerekiyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam klimanın sağ tarafındaki yuvarlak olan yolcu tarafını sogutan a.c tuşuna bas öyle soguk hava üflüyor. Sürücü tarafından da dereceyi 19 falan yapıp bakarmısın. Bende bu klima neden soguk üflemiyor diyordum. Yolcu tarafının ayar dügmesindeki a.c tuşuna basmak gerekiyormuş.

tabi klima o şekilde çalışıyor zaten benim soğuk çalışırken birden arabanın içinin ısınmasıyla anladım bozulduğunu arabayı 2014 10. ayda 0 olarak aldım klimayıda açmaya haziranda başladım 2 .ayda bozuldu şu an merak içerisindeyim sorunun ne olduğu konusunda yarın öğrenicez.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.