Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kapılar kilitlenemedi uyarısı?

Emir BOZKIR

Soru

Arkadaşlar merhaba,

15 gün önce bende aranıza trend x 2015 hb 125bg ps ay tozu focus ile katıldım. Sorum şu şekilde, kumandadan kapıları kilitlediğimizde; tam kapanmamış bir kapı var ise, arkadaşın 2015 transit'i korna çalarak uyarı veriyor ancak benim focus'da denedik olmadı :) acaba bunu bir şekilde bir menüden falan açmak mı gerekiyor? Yoksa bizde böyle bir özellik yok mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok makbule geçer. Teşekkürler..

Ek olarak, araç alım süresince buradan yorumları ve açıklamaları sık sık takip ettim; bir çok merak ettiğim konuya cevap buldum. Hepinize teşekkürü borç bilirim :) 

Selamlar,

Emir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Senin alarm aktif olmasına rağmen değil mi?

evet. Alarm olunca bagajda bir siren daha oluyor. Kapı kilitlenmedi uyarısı için o çalıyor olabilir. 

Her durumda uyar kilitlenmediğinde uyar gibi seçenekler vardı. Audible mislock feedback gibi bişeydi. Ruslar yapmıştı diye hatırlıyorum ama hiçbiri olmadı bende. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.