Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Müzik Sistemli Fiesta Resimleri ve Video'lu İncelemesi

Önerilen Mesajlar

Öncelikle ambian çok güzel ya :) aşık edici :D Ufacık Tefecik içi dolu turşucuk :guitar: bÖyle bişey vardı aynı Öyle ...

Sony de bayağı tok ses veriyor ama radyo ses'i tam bilgi vermez..Radyo ile bukadar :D

Fiesta Sony ile 6 hoparlÖre sahip

C-max 9 HoparlÖre sahip..

Ön gÖğüs altında ki ince şerit aydınlatma çok şık, ufak tefek bazı yerlere koymuşlar..

Sony renkleri ve ekranlarıyla kadran dahil çok güzel uyum içinde...

Bu araç boşuna 270 bin adet satmamış..Tebrikler.. :kıhkıh:

Resimler:

img1518b.jpg

img1519qw.jpg

img1520c.jpg

img1521g.jpg

img1522zp.jpg

img1523c.jpg

img1524v.jpg

img1525z.jpg

img1527f.jpg

img1528a.jpg

img1529uw.jpg

img1563r.jpg

img1564j.jpg

img1565xi.jpg

img1566es.jpg

img1567v.jpg

Videolar:

Not: Videoları HD izlemenizi Tavsiye ederim.Ses Netliği ve Kalitesi için 720p Lütfen :D

1. video: Araç içi hoparlÖrler

2. video: Sony Teyp Menü İnceleme

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön kapk sony ekran Focus 3 dekinden..Demekki sony kapak aldınmı oluyor,ehehhe,gidiyim yarın sony kapak aliimde takiim bari...Sadece Önde sony yazması diilki sorun,aynı zamanda 9 hoparlÖrde lazım....Tabi birde yüksek çÖzünülürlüklü ekran....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön kapk sony ekran Focus 3 dekinden..Demekki sony kapak aldınmı oluyor,ehehhe,gidiyim yarın sony kapak aliimde takiim bari...Sadece Önde sony yazması diilki sorun,aynı zamanda 9 hoparlÖrde lazım....Tabi birde yüksek çÖzünülürlüklü ekran....

Sınıfı ile kıyaslamak gerek araçları, her araca aynı şeyi koyarsan...Mondeo Focus alana ne diyeceğiz ?

Sınıfının iç-dış en yakışıklısı bence..

Sürüşünü tartışmıyorum :kıhkıh: çok deneyim etmedim..Polo hariç.. (B sınıfında)

Ama bir Ford kÖtü sürüş yapmayacağı için..En alınası B sınıf :guitar: denilebilir.

NOT: Fiesta & C-Max & Focus yani bu 3 araç da FARKLI Sony Teyp Dizaynına sahipler...

Fiesta (Uç Kısımları GÖğüs Tasarıma uydurulmuş)

C-max (Oval Tasarım)

Focus (Düz Tasarım)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony müzik sisteminin ana ünitesinin tasarımı keşke biraz farklı olsa, hadi c max ile focus 3 ünki aynı da fiestanınki birazdaha farklı olsaydı daha iyiydi. Ben aynı malzemenin kullanılmasından çok rahatsız olan bir insanım. Mesela F3 teki vites topusu ile F2.5 teki vites topuzu aynı, dikiz aynaları aynı, e şimdi bir de fiestanın müzik sistemi ile aynı sistem hiç hoş değil, Her neyse, sony ler gelsin de bir fiyat alalım bakalım. Nasıl olacak, nasıl yapılacak, kaça patlayacak. Bu ses sitemi bu araca hiç uymamış. İstediğin zaman ortalığı inletmelisin, istediğin zaman da müziğin bütün seslerini en ince ayrıntısına kadar duyabilmelisin diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Coooook guzel.. Fiesta zaten mukemmeldi, guzelligin ustune guzellik katmislar :D

Yakup abi ben yapamam senin yaptigini yaw, showroom'da radio full ses :D

Önce gidip gÖnülleri okşayıp muhabbet edeceksin sonra bir zahmet beni baş başa bırakın diyeceksin :D

Birde selam sÖylüyeceksin bizden :D

Şaka bir yana; bir ara ses açıkken çıktım arka koltuğa geçecektim..Dışarı baya ses geliyormuş deyip Önce sesi kıstım sonra içeri geçtim :D ehueh Meğersem bayağı açmışız :D kulağı yıkatma zamanı gelmiş desene !! :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce gidip gÖnülleri okşayıp muhabbet edeceksin sonra bir zahmet beni baş başa bırakın diyeceksin :D

Birde selam sÖylüyeceksin bizden :D

Şaka bir yana; bir ara ses açıkken çıktım arka koltuğa geçecektim..Dışarı baya ses geliyormuş deyip Önce sesi kıstım sonra içeri geçtim :D ehueh Meğersem bayağı açmışız :D kulağı yıkatma zamanı gelmiş desene !! :D

Hahaha :D.. Aman abi dikkat et, bi de disari atmasinlar sonra :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık bayağı uğraşmışsın...

Araç güzel, ama sonuçta şehir için küçük bir afacan, kimileri için 2.araç.

Fiyat?

Tam donanımlı 50.000 TL (yazı ile elli bin).

Bu liste fiyatı.

Sana kaça bırakırlar, ya da sence ne kadar eder bu oyuncak?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.