Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Müzik Sistemli Fiesta Resimleri ve Video'lu İncelemesi

Önerilen Mesajlar

ben sonyli full + otomatik vites 42 bin tl fiyat aldım :D ve benim araba 61 e düştü kapora vermiştim cumartesi showroom'da tadilat vardı araç yoktu sadece parayı verdim çıktım bugun gittim evrakları vermek için bana ocak ortasında gelir dediler :smiley2k::D beyaz rengi bende showroomda yeni gördüğüm gece grisine baktım benim arabanın aynısı sadece rengi farklı özellikler oda full showroomda tanıtıyorlarmış bende bunu gördüm stok kontrol ettirdim otomatik park ve titanyum x paket sadece iki tane vardı c-max koskoca Türkiyede biri showroomda duran diğeride çatıda muahafaza edilen çatıda duranı biri almıştı stoklarda gördüm plaka bekliyordu araba ben showroomdakini verin dedim metalik boyaya fark ödersin dediler öderiz dedim.ve herşeyi verip bende plaka beklemeye başladım ama araya haftasonu gireceği için inş yarın başlatırlar plaka işlerini belki bir günde biter MUCİZE İSTANBUL Gibi bir yerde ama ben ocağı beklerken bir mucize oldu türkiyede kalan sadece iki araçtan birini aldım

eğer plaka biterse yarın bitmezse pazartesi teslim alacağım :D bir özellik daha öğrendim led aydınlatma c-maxe de konulmuş kırmızı ve çok şık olmuş harika valla pazartesi yada cuma resimler sizde....

Batu Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.