Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Koltuk Kılıflarım (Bej Out Siyah In :))

Önerilen Mesajlar

Birkaç ay önce almış olduğum Koltuk kılıflarımı paylaşmak istedim,Almadan önce birkaç kişi kendi orjinal rengine yakın bej al ,kötü durur sırıtır :) gibi söylemlerine rağmen bej rengin çabuk lekelenmesi vb sebeplerden dolayı siyah renk tercih ettim.Aracımdada bej ve siyah renkler kullanıldığından kötü olduğunu düşünmüyorum.

Koltuk kılıfı almak isteyenlere fikir olması açısından paylaşıyorum.

c2c35e4bc5.jpg7f4e4bd315.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava yastigi uyumlu kiliflar yastiklarin oldugu bolumde farkli dikis kullanilmis abi.bu adada resimlerde isiktan gri gibi gorunmekte gerçek renk son resimdeki gibi

Direksiyonu deri kaplattim oda birazcik cikmis resimde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bej kirlenir olayını çözemiyorum. Bej olunca daha mı pis kullanılıyor? Bej ile siyah aynı oranda kirlenir ama bej kiri gösterir. Siyah olsun kiri göstermesin pis pis kullanırım diyorsanız eyvallah.

Aslında tam söylediğin gibi değil ,style da bulunan döşemelerim temiz olmasına rağmen su dökülse,yağmur damlası düşse dahi benek benek lekelenme yapıyor.Siyah olsun pis pis kullanmayalım elbette yanlız bir damla suda leke yapmasın diye düşünüyorum / düşündüm ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir damla suyun bile bej döşemede leke yapması konusunda Süleyman bey'e katılıyorum. Önceleri benimde gözüme takılıyordu ve bende hemen nemli bir bezle silerek lekeden kurtuluyordum. Artık görmezden gelmeye başladım, leke sayısı artmadan el atmıyorum?

Herkesin arabasını keyifle kullanması dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanın gelecekteki sahibi size müteşekkir kalacak. 

Bu sözü bir yerden hatırlıyorum sanki...

Sayın Boneval, zamanında bana söylediğiniz bu sözü referans kabul ettim ve kendim dahil çevremde  4 kişiyi kılıf sevdasından kurtardım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.