Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Koltuk Kılıflarım (Bej Out Siyah In :))

Önerilen Mesajlar

Aslında tam söylediğin gibi değil ,style da bulunan döşemelerim temiz olmasına rağmen su dökülse,yağmur damlası düşse dahi benek benek lekelenme yapıyor.Siyah olsun pis pis kullanmayalım elbette yanlız bir damla suda leke yapmasın diye düşünüyorum / düşündüm ben.

onun nedenide kirli olması :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bunları herkes biliyor zaten olay o mu sadece :) sen her gün temizleyecek misin misal? O koltuk vs her gün kirleniyor. Ev hanımları neden bem beyaz koltuk almıyor misal. Yani her görünen karartı yaşanılmaz şeyler değil sonuçta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bunları herkes biliyor zaten olay o mu sadece :) sen her gün temizleyecek misin misal? O koltuk vs her gün kirleniyor. Ev hanımları neden bem beyaz koltuk almıyor misal. Yani her görünen karartı yaşanılmaz şeyler değil sonuçta.

bizim evdekilerde beyaz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş. Bu şekilde döşemeleri olan arabalar da var, olay kapı döşemesi ile uyumda, siz de uyumlu görünüyor.

@Ozan Kar lekeyi gösterme olayı tamamıyla. Siyah döşemede bir şey leke yaptı diyelim. Temizleyici %70-80 temizlerse, artık belli belirsiz bir şey kalır. Ama açık renli döşemede, %95 temizlense bile, hala leke göze çarpıyor olabiliyor. Kalite hissi gibi birşey yani. Temizlik hissi diyebiliriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
11.07.2015 - 04:37 tarihinde, Süleyman Altın yazdı:

Aslında tam söylediğin gibi değil ,style da bulunan döşemelerim temiz olmasına rağmen su dökülse,yağmur damlası düşse dahi benek benek lekelenme yapıyor.Siyah olsun pis pis kullanmayalım elbette yanlız bir damla suda leke yapmasın diye düşünüyorum / düşündüm ben.

Bir damla suyun dahi leke yapmasının sebebi alttaki süngerin tozlu olması. toz olmasa kuruyup iz kalmıyor fakat ıslanınca toz ne yazık ki o izi bırakıyor. (Sonaxta detaylı iç temizlik yaptırırken usta demişti.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Yorumları okudum da; yazışmalar sonlara doğru bildiğin bilimselliğe, teknik detaylara bağlanmış :) Bilgi ve tecrübeler adeta havada uçuşmaya başlamış :) 

İlk yorumdaki fotoğrafı görebilseydim belki ben de birşeler söyleyebilirdim :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.