Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

yolcu ön yastık uyarı lambası

mustafa ilteke

Soru

selamun aleyküm arkadaşlar bir sorum olacaktı akşam arabayı çalıştırıp gezmeye gitmek istediğimde ekrandaki yolcu ön hava yastığı uyarı lambası beni engelledi araç  sokak da park halinde duruyordu benim tarafımdan herhangi bir kaza veya iptal etme olmadı zaten iptal etmeyi veya açma yerini de bulamadım belki elimiz değmiş olabilir diye düşündük bir gün önce arabayı yıkadım iç ve dış acaba koltuklar ileri geri çekildiğinde olmuş olabilir mi ?veya ne gibi arıza vardır yardımlarınızı beklerim bu şekilde servise gitsem yolda bana sıkıntı yaşatır mı ?şimdiden teşekkürler 

DSC_0060.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

selamun aleyküm arkadaşlar kazım arkadaşın bahsettiği gibi koltuğun dibinde bulunan sokete tırnak tam oturmamış ve bu arıza lambasını aktif etmiş fabrika hatası olduğundan dolayı sıkıntısız yaptırıldı.

mustafa ilteke tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise gidin kontrol etsinler, ummadığımız basit bir şey bile çıkabilir telaşlanmayın eğer kaza bela yaşanmayıp içine lehim vs yapılmadıysa.

teşekkür ederim rahatladım biraz telaş yapmayın deyince herhangi bir kaza veya lehim yapılmadı araç dün akşamdan belli park da duruyordu acaba önünden veya arkasından araç çıkarken sert vurmuş olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bir çok sebebi olabilir. yolcu airbagi olduğunu nereden anladınız yazıda çıkıyor mu? Simge tüm airbagler için aynı.

aslında  hangi hava yastığı olduğunu bilmiyorum kullanım kılavuzunda ön yolcu hava yastığı yazıyor ona istinaden bende öyle yazdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkür ederim rahatladım biraz telaş yapmayın deyince herhangi bir kaza veya lehim yapılmadı araç dün akşamdan belli park da duruyordu acaba önünden veya arkasından araç çıkarken sert vurmuş olabilir mi ?

İlk sahibi sizseniz yani bilmediğiniz bir şey yok demektir ve yazılım vb hata olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de de yaklaşık 1 haftadan beri koltuğun sırt bölümünde ufak bir oynama var ve tık tık ses geliyor. Aynı şekilde de zaman zaman 

On 30.06.2015 22:15:22, mustafa ilteke said:

selamun aleyküm arkadaşlar bir sorum olacaktı akşam arabayı çalıştırıp gezmeye gitmek istediğimde ekrandaki yolcu ön hava yastığı uyarı lambası beni engelledi araç  sokak da park halinde duruyordu benim tarafımdan herhangi bir kaza veya iptal etme olmadı zaten iptal etmeyi veya açma yerini de bulamadım belki elimiz değmiş olabilir diye düşündük bir gün önce arabayı yıkadım iç ve dış acaba koltuklar ileri geri çekildiğinde olmuş olabilir mi ?veya ne gibi arıza vardır yardımlarınızı beklerim bu şekilde servise gitsem yolda bana sıkıntı yaşatır mı ?şimdiden teşekkürler 

DSC_0060.jpg

Aynı durum bende de 1 haftadan beri var. Işık aniden kendi kendine bir süre yanıyor, stop ettikten yarım saat - 1 saat sonra da sönerek normale dönüyor. yine yaklaşık 1 haftadan beri sürücü koltuğunun sırt bölümünde de ufak bir boşluk ve oynama var , tık tık ses geliyor. İşten fırsat bulup servise de götüremedim. Yorumları da okuduktan sonra ben de koltuktan şüpheleniyorum doğrusu. Aracımla ilgili aklıma takılan en ufak şeyde servise  danışmadan hemen foruma bakıyorum artık, mutlaka bir arkadaşın bilgisi veya deneyimi vardır diye... :)  Bu mecranın oluşumunda ve yaşatılmasında emeği geçen herkese teşekkürler :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, M. Ali BİLGEN said:

Ben de de yaklaşık 1 haftadan beri koltuğun sırt bölümünde ufak bir oynama var ve tık tık ses geliyor. Aynı şekilde de zaman zaman 

Aynı durum bende de 1 haftadan beri var. Işık aniden kendi kendine bir süre yanıyor, stop ettikten yarım saat - 1 saat sonra da sönerek normale dönüyor. yine yaklaşık 1 haftadan beri sürücü koltuğunun sırt bölümünde de ufak bir boşluk ve oynama var , tık tık ses geliyor. İşten fırsat bulup servise de götüremedim. Yorumları da okuduktan sonra ben de koltuktan şüpheleniyorum doğrusu. Aracımla ilgili aklıma takılan en ufak şeyde servise  danışmadan hemen foruma bakıyorum artık, mutlaka bir arkadaşın bilgisi veya deneyimi vardır diye... :)  Bu mecranın oluşumunda ve yaşatılmasında emeği geçen herkese teşekkürler :)  

mutlaka servise gidin soket de gevşeklik olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.