Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Cyclone navigasyon shark Anten

Ogün Yaşar

Önerilen Mesajlar

Merhaba geçtiğimiz hafta uzun zamandır aklımda bulunan cyclone marka multimedya cihazı aracıma taktırdım. gayet memnunum her araçta olması gereken bi özellik şahsi görüşüm. almadan önce çok araştırdım. piyasada onlarca marka cihaz vardı çoğunu inceleme şansım oldu. aralarında gerek dokunmatik hassasiyeti gerek hız bakımından en iyisinin cyclone olduğunu gördüm. maliyete gelecek olursak servis 2100 tl gibi bir fiyat çıkardı. bende cyclone markasının bağcılardaki yetkili satış noktasında 1800 tl 9 taksit ımkanıyla taktırmaya karar verdim. 

aracım trend x paket cihazın ek olarak aracıma kazandırdığı özellikler şunlar;

1.sesli komut

2.bluetooth

3.iki adet usb ve bir adet aux oldu

4.ses kalitesi eski teyip e nazaran biraz daha arttı.

5.kapılar açıldığında açık olan kapıyı veya bagajı ekranda gösteriyor.

6.dvd,navigasyon,geri vites kamerası

cihaz açılış ekranı (resmi kendim ayarladım)

1.thumb.jpg.3e7062ff2ee7fae34ae77c3c6458

Menü ekranı (arka plan resmini kendim değiştirdim)

2.thumb.jpg.a2113b3f39d0949b95d90a180a50

geri vites ekranı  (vitesi atar atmaz ekran karşımıza geliyor)

3.thumb.jpg.308e7507be0cca6ac46dbaf98742

geri vites kamerası (plakalıkta açı daha güzel görünüyor. tampona taktırmanızı tavsiye etmem aynı zamanda tamponda kirlenme daha çok oluyor)

4.thumb.jpg.1380ee64df326e48a38ad34d49f4

shark anten (internetten aldım orjnalden daha iyi çekiyor)

5.thumb.jpg.08eccfabf864bea4b984bd81e5eb

6.thumb.jpg.fc9c581162071faa0c243f7bec21

8.thumb.jpg.51c19c8b720422c179cb94823ade

7.thumb.jpg.b26da2bfae529b7feff40eb09132

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.Geri görüş kamerası bagaj açma butonuyla tümleşik olanından alabilirsiniz.Ben kullanıyorum gayette güzel.Shark anteni umarım boyamışsınızdır.Çok daha arabayla bütünlük sağlıyor.Bir de kapılar açıkken ekrana nasıl bir görüntü veriyor fotoğraf ekleyebilir misiniz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim doğan bey. shark anteni boyamadım.beyaz olarak sipariş etmiştim. renk sırıtır mı acaba diye düşündüm bi ara ama taktıktan sonra emanet gibi durmadı aracın üstünde.  kapı görüntüsünüde yarın ilk fırsatta atarım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim doğan bey. shark anteni boyamadım.beyaz olarak sipariş etmiştim. renk sırıtır mı acaba diye düşündüm bi ara ama taktıktan sonra emanet gibi durmadı aracın üstünde.  kapı görüntüsünüde yarın ilk fırsatta atarım..

Boyamadan önce plastikteki boyayı kazıyın.Ben oto boyacısında arabamın boyasından spreye bastırıp yaptım.Tabi boyayı kazımadığım için alttaki kötü boyayı çürüttü ve çok kötü oldu.O yüzden alttaki boyayı kazıyarak yaparsan on numero olur :).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resim atarmısın doğan abi nasıl oluyor

Aldığım ürünün linkini atıyım oradan bakın.Araba evde şuan fotoyu akşama atarım.

http://www.aliexpress.com/item/CCD-Car-Rear-View-Camera-for-Ford-Focus-2012-Auto-Review-Backup-Reverse-Camera-Review-Reversing/32218721466.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.