Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Seçimi

Murat Dağ

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar MICHELIN CrossClimate lastiklerini kullanan varmı. Malum michelin yeni 4 mevsimde Kullanılacak lastikleri. Bursa da ikamet ediyorum. Kışlık lastik hiç kullanmadım. Geçen kış biraz sert geçince doğrusu kışlık lastik gereksinimi hissettim bazı zamanlar. Hazır yazlık lastikleride değiştirmem gerekiyor. Yazlık almak yerine bunları almak mantıklımı acaba. Tek endişem Sıcaklarda bu lastikte meydana gelecek aşırı Yumuşama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkcası bende merakla bekliyorum bu lastiği... kullananların (cakların) yorunlarını, memnuniyetsizlikler, beğenilen taraflar... ve tabiki aşınma süresi vs. görücez önümüzdeki dönemlerde henüz hiç bir yerde görmedim. görünüm olarak alpin'e fazlası ile benziyor ama olay hamurda tabi. 

nedense bir türlü kafamda iki mevsimde de tam performans verecek bir lastik canlandıramıyorum. 

bence istanbul, bursa vs şehirler için çok uygun. ben kış lastiklerimi sattıktan sonra bir daha alacağımı hiç sanmıyorum mesela... bu tam aradığım lastik olabilir. yüksek tahliye, soğuk havada iyi tutunma. tam aradığım şeyler. buzda da gitmeyeyeyim zaten bir zahmet. onu isteyen de nokian alsın, uzay teknolojisi lastiklerinden :)

çok düşük yazdım kusura bakmayın, başka bir işle uğraşıyorum bir yandan da 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.