Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Babam İçin Araç Tavsiyesi

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

Ben de bir araba bulcam dur bekle

Hah bu nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-es-otomotivden-orjinal-2012-model-volvo-s40-d2-cok-temiz-215124106/detay

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volvo s60 Advance donanım alınabilir 80 bine. Volvo varken passat a superb ye para vermek pek mantıklı gelmiyor bana ben olsam hiç düşünmeden volvo s60 alırdım...hem çok kaba değil hemde küçük değil tam ideal bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela abi?

Filo araci almayin yonunde mi yoksa s60 alin yonunde mi abi? :)

Şaka diye yazmıştım ama bence S60 bile olsa Volvo gönül işi isteniyorsa alınır. Bagajı saçma düzeyde küçüktü. Birde filodan çıkma araç marka bakmadan almam. Passat daha mantıklı seçenek. Biri kalbe biri akla Türkiye şartlarında durum böyle. Aklıma başka modelde gelmedi. Sanki biraz D segmentinde bakılıyor gibi anlıyorum. Jetta da burada potaya girebilir ama aynı duyguyu vermiyor. Octavia kendini ikna edebilirsen gayet güzel ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine olaya başka bir açıdan bakmak istiyorum, bence (çok ihtiyaç değilse) babalarımıza otomatik, HB Sıfır araç alınmalı yada ikna edilmeli..

Neden otm,?

Yaş gereği kullanımı daha kolay ve debriyaj bacağı rahat..v.b.

Neden HB ?

Yaş itibarıyla Kullanım ve park daha az yoracak v.b.

Neden Sıfır ?

Yine Yaş, itibarıyla ikinci el araç da çıkacak bir sıkıntı maddi yönünü bir kenara koyarsak, manevi olarak hem daha çok üzecek hem sıkıntı çözümüne bizzat kendide iştirak etmeye çalışıp yıpranacak...

Tabii imkanlar doğrultusunda, burada verilen miktar Sıfır araç için uygun olduğundan o doğrultuda fikir beyan ettim...

Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine olaya başka bir açıdan bakmak istiyorum, bence (çok ihtiyaç değilse) babalarımıza otomatik, HB Sıfır araç alınmalı yada ikna edilmeli.. Neden otm,? Yaş gereği kullanımı daha kolay ve debriyaj bacağı rahat..v.b. Neden HB ? Yaş itibarıyla Kullanım ve park daha az yoracak v.b. Neden Sıfır ? Yine Yaş, itibarıyla ikinci el araç da çıkacak bir sıkıntı maddi yönünü bir kenara koyarsak, manevi olarak hem daha çok üzecek hem sıkıntı çözümüne bizzat kendide iştirak etmeye çalışıp yıpranacak... Tabii imkanlar doğrultusunda, burada verilen miktar Sıfır araç için uygun olduğundan o doğrultuda fikir beyan ettim...

Bekir abi çok doğru söylüyorsun netekim... ama "D" sınıfı araç isteniyor ve bu sınıf malum 100bin barajını aştı gitti, km. düşük, bakımlı ve temiz bir araç olduktan sonra aynı paraya sıfır yerine üst segment araç alınır, ki sanırım burada böyle bir mantık yürütülmüş, sıfır takıntısı olmayabilir (bkn. ben), ama yinede senin söylediğin yaş itibarı ile daha uygun olurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine olaya başka bir açıdan bakmak istiyorum, bence (çok ihtiyaç değilse) babalarımıza otomatik, HB Sıfır araç alınmalı yada ikna edilmeli..

Neden otm,?

Yaş gereği kullanımı daha kolay ve debriyaj bacağı rahat..v.b.

Neden HB ?

Yaş itibarıyla Kullanım ve park daha az yoracak v.b.

Neden Sıfır ?

Yine Yaş, itibarıyla ikinci el araç da çıkacak bir sıkıntı maddi yönünü bir kenara koyarsak, manevi olarak hem daha çok üzecek hem sıkıntı çözümüne bizzat kendide iştirak etmeye çalışıp yıpranacak...

Tabii imkanlar doğrultusunda, burada verilen miktar Sıfır araç için uygun olduğundan o doğrultuda fikir beyan ettim...

+1 Abi ağzına sağlık. Sen o yüzden mi aldın otomatik poloyu bakım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir abinin tavsiyesini deneyerek Focus dizel manuel oluşturdum ford'un sitesinden. paket almazsan 78bin küsüre geliyor titanium. navigasyon paketi ekleyince 80k... bilemedim ki.. ya araba fiyatları ne biçim artmış arkadaş?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.