Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Le Mans 24 Saat Yarışlarına Geri Dönüyor...

Mert Yürüyen

Önerilen Mesajlar

Türkiye F1'de Ford'un Le Mans serisine geri döneceği beklentisinden bahsediliyor... Bu seriyi çok severim. Endurance (dayanıklılık) yarışlarının dibidir...

Umarız GT'yi görebiliriz o küçücük stopları ile :) 

Bu link'ten inceleyebilirsiniz...

http://www.turkiyef1.com/haberler/38939/ford-le-mans-a-geri-donuyor.html

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford isterse yapar, yapsın da izleyelim bari ömrümüz yeterse. Diğerine yetişemedik malum.

aynen ya... heyecanlandık vallahi. çok isterim ford'u orada görmeyi. tamam f1 falan güzel şeyler ama le mans da bambaşka bir kulvar, ayrı bir kalite simgesi yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna benzer uçuk bir şey olabilir mesela

Cem abi bu araba değil ki.Bunun kanatları yanlardan iki teker arasından çıkıyor değil mi? Asfalttan havalanabilir sanırım. Bu ne abi bakarken tırstım bi de direksiyona otursam bamya gibi ufacık kalırdım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi bu araba değil ki.Bunun kanatları yanlardan iki teker arasından çıkıyor değil mi? Asfalttan havalanabilir sanırım. Bu ne abi bakarken tırstım bi de direksiyona otursam bamya gibi ufacık kalırdım

Rakipler böyle olunca mecburen...

2015-6-Heures-de-Spa-Francorchamps-WEC-A

2015-6-Heures-de-Spa-Francorchamps-WEC-A

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna benzer uçuk bir şey olabilir mesela

Ford-GT-LMP2-WEC-2015-111.jpg

hangi klasmanda yer alacak bilemiyorum cem abi... belki ferrari ve astonların klasmanında yer alırsa mavı kırmızı şeritli yada gulf sponsorlu orjinal karoseri ile (tabiki takviyeli) izleyebiliriz... ama bu fotodaki dediğin gibi bir üst klasman kıvamında. bakalım görücez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.