Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Herkese Selamlar

Aracıma Navigasyonlu bir Multimedya cihaz arayışı işine girdim daha önceden tanıdığım usta Navirem diye bir ürün tavsiye etti.Cylone  markasına göre görüntüsü daha güzel fiyatıda biraz daha uygun otomatik park çalışıyor (muş).

Taktıran inceleyen var mı? Yorumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bir yorum verebilirim size. Sony , cyclone hariç (Arada başka marka da olabilir) diğer tüm markalara ait cihazların ön paneline bir bakın derim.Nedenine gelince bu birsürü marka cihazların neredeyse tamamı aynı fabrika ürünü ve %99 oranında birbirine benzer. Marka farklılığı sadece yazılımdan geliyor.Bu sebeple size daha önce navitech kullanmış birisi olarak cyclone dan başka cihaz öneremiyorum.Çünkü içlerindeki en iyi cihaz benim gözümde Cyclone.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-yeddy-extreme-ford-focus-3-oem-multimedya-navigasyon-216397167/detay

ilandaki cihaz sesli komut ve otomatik park desteklemiyor biraz çakma birşey ama cylone a göre arayüzü çok başarılı geldi bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-yeddy-extreme-ford-focus-3-oem-multimedya-navigasyon-216397167/detay

Ürünün özellikleri itibarı ile, iyi olduğunu düşünüyorum. Ram'inin 256 Mb DDR2 oluşu, Cylone karşı bir üstünlüktür. İşlemci ve hız olarak Cylone'den daha üstün olduğu anlaşılıyor. Fakat, kullanım esnasında ne tür sorunlarla karşılaşılabilir bilemiyorum. Denemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.