Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İkinci Elde, Orjinal Mi? Aksesuarlı Mı?

Sabri Özer

47 üye oy kullandı

1. 1. Sizce hangisi?

• Orjinal
      32
    • Aksesuarlı
      2
    • Orjinal alır sonra kendim modifiye yaparım
      12

Önerilen Mesajlar

Ikinciel aldığım araçların aile arabası olması temel kriterimdi. Kopil apaçi öğrenci arabası bekar arabası ... tercih etmedim.

aksesuar olarak egzos ucu cam filmi gibi küçük işlermler yaptırdım şuanki aracımda hiç bişi yok zaten yapsanda bişiye benzemiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aksesuarı geçtim; bazen otomatiğe geçeyim diye ilanları geziyorum; kese hesabı yapıyorum; sonra gözüme/aklıma bir şey takılıyor; yahu bu parayı verene kadar üstüne 3-5 kredi çeker sıfırını alırım diyorum... Sırf ikinci el diye soğuyorum; orasına burasına bir şeyler iliştirilmiş, sıkıştırılmış, takılmış araçlardan olabildiğince uzak dururum...

Çok öznel ve yoruma açık mevzu...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Araba bakıyorum da,

Farklı jant takanları & kaliper boyayanları eledim.

Multi medya takanları eledim.

Bagajında anfi gördümlerimi eledim.

Doğru bende öyleyim. Hele özenle çekilmiş bol filtreli araba ilanlarini açmıyorum bile. Özensiz kaldirim kenari fotolu araba daha cazip geliyo garip :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

modifiye kişinin kendince güzel bulduğundan yapılır, ben alırken orjinale ne kadar yakınsa o kadar alabilme ihtimalim artar. ama istanbulda yaşayan olarak yok orası boyalı burası boyalı niye takıntım yoktur. sıfır alsamda almasamda illa orası burası çiziliyor oda göze batıyor boyatıyoruz.

soru "modifiye yaptım masrafları çıkarırmıyım satarken" ise; yok çıkaramazsın, anca tam senin kafada birini bulcanda yaptığın masraf çıkacak

o yüzden @Sabri Özer satacaksan o volvo jantları çıkar çok güzel duruyorlar :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.