Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Şasi Numarası ile Her Şeyi Öğrenin ! Model yıl - Fabrika Yeri öğrenmek

Halil T.

Önerilen Mesajlar

• 4 yıl sonra...
12 Kasım 2011 - 02:12 tarihinde, Halil T. yazdı:

şu sayfaya şase numaranzı giriyorsunuz. aracın yılını modelini hangi ülkede üretildiğini görebiliyorsunuz. ford için

şase nonuzun 8. harfi c ise alman malı p ise ispanya

http://www.btinterne...NM0UXXTTPU3C627

EDİT:

İlerki mesajları okuyun farklı işlemler göreceksiniz.Detaylar orada..

NM0TXXTTPT4G30405 sorgulatırmısınız 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Merhabalar. Fordetis' ten şasi no ile sorgulama yaptığımda sadece kısacık bir bilgi çıkıyor. Acaba detayı ben mi bulamadım? Yada yanlış birşey mi yaptım? Sayfa başında verilen link çalışmıyor.

Sinan ÖZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Sinan ÖZ yazdı:

Merhabalar. Fordetis' ten şasi no ile sorgulama yaptığımda sadece kısacık bir bilgi çıkıyor. Acaba detayı ben mi bulamadım? Yada yanlış birşey mi yaptım? Sayfa başında verilen link çalışmıyor.

Kayıt olun ve giriş yapın daha sonra tamamı gelecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Şasi Numarası ile Her Şeyi Öğrenin ! Model yıl - Fabrika Yeri öğrenmek olarak değiştirdi
2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kayıt olun ve giriş yapın daha sonra tamamı gelecek.

İlginiz için teşekkürler. Genel anlamda fordetis'e kayıt olmanın herhangi bir getirisi oluyor mu? Sadece bilgi görüntülemeye mi yarıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Sinan ÖZ yazdı:

İlginiz için teşekkürler. Genel anlamda fordetis'e kayıt olmanın herhangi bir getirisi oluyor mu? Sadece bilgi görüntülemeye mi yarıyor?

Son kullanıcı için bir getirisi yok diyebilirim. Buradaki detay bilgiler de güncel olmayabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
14 dakika önce, Gökhan Bayır yazdı:

Merhaba courier 2015 1.5 Tdci aracım var yolcu kapısındaki etikette trend yazılı fakat  aslında aracım delux 

nasıl netleştiricem araştırıyorum, yardımcı olurmusunuz?

Türkiye donanım isimleri ile üretim seri adları değişebilir. Aracı ne olarak satın aldıysanız o dur. O yılın TR donanım listesi ile kıyaslayabilirsiniz. Courier kategorimizde ilgili başlığı olabilir, bakabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
8 dakika önce, rıdvan can yazdı:

site yoktur acmadı peki 2008 focus alman ile ispanya arasında fark ne olbilir peki detaylı bakabılecegımız link var mı 

Focus mk2 sadece İspanya'da üretildi. Böyle bir fark yok, yani bakılacak bir şey de yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.