Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Vs Clc180K

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bu arabanın kaynağı belli. 70000de servis bakımlı. Xenon cam tavan bluetooth deri koltuk ön arka park sensörü filan var ve 60000tl. Bizi cezbeden yanı fiyatı zaten. Dedem bundanda vazgeçerse golf yada a3 alıcaz yada corollayla devam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak Coupe işte bu, tam dede arabası hey Maaşallah... 85bin olsa hemen yarın gider alırdım, bi tüp takar binerdim  ^_^  Ben anlamam 85bin TL. yazmışsınız diye çamura yatsak yemezlermi acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ss-motors-2007-mercedes-cl-500-amg-69.788-km-bayi-215654300/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak Coupe işte bu, tam dede arabası hey Maaşallah... 85bin olsa hemen yarın gider alırdım, bi tüp takar binerdim ^_^ Ben anlamam 85bin TL. yazmışsınız diye çamura yatsak yemezlermi acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ss-motors-2007-mercedes-cl-500-amg-69.788-km-bayi-215654300/detay

Deneyelim abi, isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 yaş fark var bi kere :)

w203 c'den pek farkı yok...Sağı solu çok çakma. Mercedes'in kazığıdır. Mis gibi coupe CLK'lar varken bunun yüzüne bakılmaz :) etme eyleme :)

neresi çakma acaba?

sen 60000e CLK bulsana bana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozancım araç güzel.

Çok ara bir modeldir. Ön tasarımı W204, iç tasarımı W203 seridir. ve hatta W203 seri en son makyajlandığında ve W204 serisi piyasaya girmeden çıkmış bir modeldir.

Arka tipi için yorum yapamam, zevk meselesi. Sonuç olarak Northback, Fastback yada her ne dersen de.

Daha çok bu bi dönemin meşhur BMW 3 serisi compact yada Alfa Romeo 146 serilerine eş değer kategoride bir araç. Bu tarzın da seveni var elbet.

Hiç sahibi olmadım bu kasanın. Ancak uzun süre kullanmış arkadaşım var.

Araç arkadan itiş. Şüphen olmasın bu konuda. ve sadece spor paketlidir. ELEGANCE'ını bulamazsın mesela. Model uzantıları hep spor paketi çağrıştırır sana.

Bu sebeple de amortisör ve direksiyon aksamından konfor bekleme. Hatta araçtan genel olarak konfor bekleme. Gerçekten sert bir araç.

Kupon araçtır. Çok üretimi yada Türkiye girişi yoktur, diğer serilere göre. O nedenle de 2. eli sıkıntılıdır.

CLC 160 blueefficiency 1600cc 129hp 220tork ve yakış olarak biraz daha iyidir.

CLC 180 kompressor 1800cc 143hp yine 220tork ve eski tip kompressor destekli motordur. Aynı zamanda W203 seri C'nin motorudur zaten. Yakışı biraz daha fazladır.

Ama her halukarda km'de 50-60kuruş bantında gezecektir.

5 ileri tam otomatik şanzuman var. Ki bu W204 (bir önceki serii) C serileri ilk geldiğinde (aynı ön tasarıma sahip) aynı şanzuman ile gelmişti.

Alan herkes 1600cc 5 ileri tam otomatik şanzuman çok yakıyor. 11lt'nin altına inmiyor diye deliriyordu.

Ki zaten 3 sene içinde makyajlanıp 7G-tronic'ler geldi. Fayda etti mi? Bence göreceli.

CLC 230 ve CLC 350'nin de 7G-tronic'leri vardı. Ama Türkiye'ye gelmedi tabii ki. Anca siparişle.

Tüm bunların dışında, bu motorlar ile ortalama 10sn 0-100km/h hızlanması var. Çünkü tipik eski bir ağır kasa mercedes aslında.

Yani full donanımlı ucuz Mercedes kullanayım, hevesim geçsin dersen, evet.

Ama deden kullanacaksa saçma bir araç olur.

B serisinin 2. ellerine bi bak bence. Deden için daha kullanışlı olacaktır.

Sevgiler..

Bak bu konuda haklı Yakup.

W203 kasa, hem de ilandaki en son makyajlı kasası.

Bunların C180 kompressor 143hp 220tork yine 5 ileri tam otomatik ama Spor paket diye geçenleri vardı, en son makyajlı seride, tadından yenmez.

Harbiden Mercedes'in ağırlığını hissediyordun.

Ama yakıyordu işte, eşşek ölüsü gibi hemde.

Çok uzun süre bindik buna.

Seri yada atak değildi belki ama uzun yolda anasını ağlatıyordu asfaltın, güç basıyordu yere, hissettiriyordu.

Bundan sonra gelen W204 serinin iç kalitesi bunun gibi olmadı. Düştü kalite. Plastik aksam çoğaldı.

Yakıştan korkmuyorsan, al geç. Hiç düşünme.

Tam dedene göre.

Değerli bilgiler ve yorumlar için teşekkürler :)

O zaman sana bi soru bu araba ruhsatta 180k yazıyor ama motor 1.6mıyş. Hangisi yanlıştır söylenebilir mi? Dedem için beğenmezse iade şansı var, o yüzden sıkıntı olmaz. Dediğim gibi eldeki araç yaş km filan olması önemli. Yoksa 1 ay önce bak bu var dediklerinde yüzüne bile bakmamıştım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Ozan nın neden bu araca Alıcı Gözüyle baktığını anlaya biliyorum, [emoji4] çok yakınında bir tane grisi var, tabiii hep göz önünde olup binince.....

Abi sanırım yalının arabasını diyosun ama o cabrio clk :) bide mavi :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan araç 2010 ve üzeriyse 1600cc dir.

W204 ile bu model kargaşası başladı.

C180, E180 falan hep 1600cc.

CLC normalde 160 sa 1600cc 180 se 1800cc idi.

Ama o C180 adıyla gelen w204ler 1600cc olunca, 2010 ile birlikte gelen CLC ler de 1600cc oldu. Arkada ne yazdığının bir önemi kalmadı.

Ruhsat doğrudur muhtemelen.

Yada araçta blueefficiency varsa kesin 1600cc dir zaten.

Noter satış kağıdında 203 CL. C 180 K yazıyor. Arabada yazı yok sadece amg yazıyor. Şasi nodan baktım CLC 160 yazıyor. Trafiğe çıkışını bilmiyorum üretimi 2009 eylül filandı galiba ruhsatta modeli 2010. Artık neyse dedemde soğumuş başladı gene param yok demeye, ama ilanı kaldırmadım bakalım 50000 veren çıkarsa düşünürüz bişeyler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.