Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kullanışlı Ya Da Vazgeçemediğiniz Araç Aksesuarları

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

Yav benim araba bit pazari gibi... Bagaj, orta konsol, ayna ivir zivir dolu atmak istiyom; cok sinir oluyom ama atamiyom. Hatta paspaslarimda 2 ser adet.. neden 2 ser bende bilmiyom. 1 i orj. 1 i su 3d lerden. Sanirim bende tohaflik var... Neden acaba? Tavsiye varmi? Atmak istiyommm. Beceremiyom.

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav benim araba bit pazari gibi... Bagaj, orta konsol, ayna ivir zivir dolu atmak istiyom; cok sinir oluyom ama atamiyom. Hatta paspaslarimda 2 ser adet.. neden 2 ser bende bilmiyom. 1 i orj. 1 i su 3d lerden. Sanirim bende tohaflik var... Neden acaba? Tavsiye varmi? Atmak istiyommm. Beceremiyom.

Allah korusun, kaza anında sabit olmayan her parçanın ciddi tehlike oluşturduğunu biliyorsunuzdur. Belki bu yardımcı olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nazarlığı aksesuar saymayalım; validenin aldığı nazarlıklı tespih var bende de, vites üstünde durur, sayılmaz o; kem gözlere savunma o :kıhkıh:

nazar boncuğu aksesuar değil güvenlik donanımıdır.bizim yerli otomobilimiz olursa birgün nazar boncuğu standart olur :)

Tamir köpüğü mutlaka bulundururum 2 kez kullandım çok memnun oldum.bagaj havuzu bimde satılan havlu bezler birde aux ile telefonum arasındaki kablo var başka bişi yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

3D paspaslar kullananlar için vazgeçilmezlerden birisi,yeni Mondeo için nihayet 3D paspas geldi,bu siteden paspas alan varmıdır?Kalite konusunda tereddütlerim var

http://www.ototarz.com/Tarz-Ford-Mondeo-2015-V-3D-Havuzlu-Paspas_21666.html#0

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3D paspaslar kullananlar için vazgeçilmezlerden birisi,yeni Mondeo için nihayet 3D paspas geldi,bu siteden paspas alan varmıdır?Kalite konusunda tereddütlerim var

http://www.ototarz.com/Tarz-Ford-Mondeo-2015-V-3D-Havuzlu-Paspas_21666.html#0

aynı marka focus 3 için olanı almıştım. ölçüleri tam, koku yapmıyor, yumuşak. kötü kısımları ise ince olması ve paspas kayıyor. büyük ihtimal mondeo içinde benzerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı marka focus 3 için olanı almıştım. ölçüleri tam, koku yapmıyor, yumuşak. kötü kısımları ise ince olması ve paspas kayıyor. büyük ihtimal mondeo içinde benzerdir.

Bi süre daha bekleyelim,almak isteyen 4-5 arkadaş var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi süre daha bekleyelim,almak isteyen 4-5 arkadaş var

Ben de bundan ya da çok benzerinden kullanıyorum. 2 kış bitirdim ama daha gayet iyi durumda. Bekir abinin arabaya gidecek yakında. Ben aşağıdakinden aldım. Artık o paspası kullancam inş. Artık 5d midir 7d midir göreces [emoji23][emoji23][emoji23]

5fe4dbbc52e4ec96174ada2f0321a582.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bundan ya da çok benzerinden kullanıyorum. 2 kış bitirdim ama daha gayet iyi durumda. Bekir abinin arabaya gidecek yakında. Ben aşağıdakinden aldım. Artık o paspası kullancam inş. Artık 5d midir 7d midir göreces emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Yufff. O ne yav. Bunu dokuyan paspasçı kör olmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bundan ya da çok benzerinden kullanıyorum. 2 kış bitirdim ama daha gayet iyi durumda. Bekir abinin arabaya gidecek yakında. Ben aşağıdakinden aldım. Artık o paspası kullancam inş. Artık 5d midir 7d midir göreces emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

5fe4dbbc52e4ec96174ada2f0321a582.jpg

:D:D:D:D:D:D

Birde koli bulabilsem.. Araştırma içindeyim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dayanamayıp

Dayanamayıp şu siteden sipariş ettim,umarım memnun kalırım,bikaç arkadaş daha alacak memnuniyete göre :)

http://www.otommodamarket.com/tarz-ford-mondeo-2015-v-3d-havuzlu-paspas-urun8197.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.