Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracınızın Bu Haftaki Ortalama Yakıt Tüketimi

saner can

Önerilen Mesajlar

100 tl lik yakıt, 200 tl lik yakıt böyle ölçüm zor, depo hesabı yapmalısınız.. hatta 3 depo ile ideal ölçümü alırsınız..çünkü bizim depolarda tabanca erkende atabiliyor çünkü.. elbette bu 3 depoda ne kadar ş.içi dışı az çok belirtmek lazım..

benim hala 5.8 devam, klimayı açana kadar yukarı çıkmaz. hatta ramazan a mahsus 5.5 a düşer. okul tatil daha uzun yol olan çarşı ağırlık kazanacak bu ay..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2009 Focus (makyajlı kasa) 109 hp 1.6 tdcı tam dolu depodan ışık yanana kadar olan verilerdir. Işık yanınca depo 45 lt mazot aldı. Ş.içi yol yapıyorum genelde uzak biyere pek gitmem.

Yol bil. 6.3lt/100 km - 28 km ort. hız - 665 km toplam yol. Benim hesabıma göre 6.7lt/100km yani km'de 27 krş mazotun litresi 4 tl den.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her hafta 150-165 tl arası benzin alıyorum, 480-500 km gibi de yol yapıyorum. yol bilgisayarı 6,3-6,9 arası gösteriyor. depo ölçümüyle de tutuyor. hep aynı pompadan yakıt alıyorum bu arada. Değerler Kayseri şehir içi trafiği değerleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.