Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

Navigasyon işini hallederiz o sorun değil de sync 2 veya sync 3'deki navigasyon beş para etmez ? Ona çözüm yok, yandex - Google kullanan biri gerçekten bunlarla eziyet çeker. Güzel gözüküyor eyvallah da şahsen para verir miydim (arabayı alırken) tartışılır. Birçok kişi için hayal kırıklığı olacak/oluyordur veya idare ediyordur.

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Özgür Arslanca yazdı:

forumu kullananlar için neden olmasin.

Esas forumu kullananlar için neden olsun... 3.10'nun navigasyonla bir ilgisi yok bu arada. Benim de parayla pulla işim yok. Ben kızdığım için böyle yapıyorum... Şimdi ben burada yapılacakları söyleyeyim, ama kartı 150 lira verip sahibinden alın, siz almasanız da bilmeyen biri alır nasılsa. ?

23 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Navigasyon işini hallederiz o sorun değil de sync 2 veya sync 3'deki navigasyon beş para etmez ? Ona çözüm yok, yandex - Google kullanan biri gerçekten bunlarla eziyet çeker. Güzel gözüküyor eyvallah da şahsen para verir miydim (arabayı alırken) tartışılır. Birçok kişi için hayal kırıklığı olacak/oluyordur veya idare ediyordur.

Öyle deme yahu, çok arıyorum mk4'te ekran boş geliyor. Bana bi APIM lazım  ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

ben sync 2 navigasyon kullanıyorum ve çok memnunum.  en büyük dezavantajı adres aramasında ancak ben onu şu şekilde çözüyorum. Gideceğim adresi google' dan bulup enlem ve boylam bilgilerini alıyorum ve navigasyona giriyorum.

Araç navigasyonu internete bağlı olmadığı için paket tüketmiyor. Navigasyon telefon pilini çok hızlı tüketiyor. bunların dışında özellikle araçla şehir dışına çıkılan zamanlarda ekrandan gideceğin yere kaçta gideceğini falan her an görebiliyorsun. 

kısacası ben navigasyon sisteminden çok memnunun ve devamlı kullanıyorum.

Ancak en son türkiye için güncel harita versiyonu ile hangi tarihte çıktığı ile ilgili bilgisi olan varmı. Ben navigasyonu sonradan yüklettim.

sanırım bendeki versiyon g3 daha yeni versiyon çıktımı.

--0 dakika sonra eklendi--
16 saat önce, Özgür Arslanca yazdı:

3.10 turkçe sorunsuz 150 TL

Apim built ilgili yer 150 TL

Kart turkce sorunsuz 150 TL

Komple 300 TL 

forumu kullananlar için neden olmasin.

Kendi yapmak isteyenler icinde paylaşimda bulunulsa ne guzel olur.Arabasıni navigasyonsuz kullanan bir sürü insan var.Hem buradan paylaşım yapılmadığı halde bu işi organize olup il il gezip yapanlar var.

bence gayet makul 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Semih O. yazdı:

Düzenlemeniz için G3'ün Türkçe dosyaları lazım.

Bir de şimdi burada komik bir durum yok mu? Ücret karşılığında navigasyon yapılıyor diye kızıp, gidip bu işi yapanlara, kopya kart karşılığında para vermek de ayrı bir çelişki.

ben kimseye kızmadım abicim ben kendi başıma birşeyler yapmaya çalışıyorum sadece diğer abi biraz kızmış sanırım ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.07.2019 - 18:03 tarihinde, Semih O. yazdı:

Düzenlemeniz için G3'ün Türkçe dosyaları lazım.

Bir de şimdi burada komik bir durum yok mu? Ücret karşılığında navigasyon yapılıyor diye kızıp, gidip bu işi yapanlara, kopya kart karşılığında para vermek de ayrı bir çelişki.

Semih bey merhaba;

Yanlış anlamadıysam siz son versiyonu kullanıyorsunuz. f7 veya f8 hangisi uygunsa haritaları indirebileceğim bir link varmı 

bu konuda yardımcı olabilir misiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Oguzhan C yazdı:

Semih bey merhaba;

Yanlış anlamadıysam siz son versiyonu kullanıyorsunuz. f7 veya f8 hangisi uygunsa haritaları indirebileceğim bir link varmı 

bu konuda yardımcı olabilir misiniz. 

Kendi soruma kendim cevap vereyim.

Aracımın üzerinde samsung 32 gb sd kart var ile düzgün bir şekilde çalışan bir navigasyon sistemim var . az önce kontrol ettim. haritam f6 versiyon 

navigasyonda türkçe komutlar düzgün çalışıyor.

yurt dışı sayfalardan f7 harita linklerini buldum. Hafta sonu bu işle ilgileneceğim. 

haritaları indirip sd karta düzgün bir şekilde yükleyebileceğimi düşünüyorum. 

sizde bu şekilde yaptınız sanırım. 

dikkat etmem gereken bir püf noktası varmı yada bu konuda bir tavsiyeniz olabilir mi?

teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Oguzhan C yazdı:

dikkat etmem gereken bir püf noktası varmı yada bu konuda bir tavsiyeniz olabilir mi?

Dosya boyutları paylaşamayacağım kadar büyük. Kaldı ki bunlar lisanslı ürünler ve paylaşmak, çoğaltmak, kopyalamak yasa dışı, zaten bu yüzden bu konuda yapabileceğim bir şey yok.

Kartlar doğrudan kopyalanabilir durumda değiller.  Eğer mevcut kartınız F6 ie sdcard.key dosyasını değiştirmeden bunun üzerine kopyalama yapın. Ancak Türkçe dil dosyalarını alıp yeni aktarmazsanız F7 ile Türkçe sesli komutlar çalışmayacak. Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar.

Yakında umarım somut bir adım atacağız bu konuda @Yakup Çağatay ile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.07.2019 - 15:04 tarihinde, Semih O. yazdı:

Dosya boyutları paylaşamayacağım kadar büyük. Kaldı ki bunlar lisanslı ürünler ve paylaşmak, çoğaltmak, kopyalamak yasa dışı, zaten bu yüzden bu konuda yapabileceğim bir şey yok.

Kartlar doğrudan kopyalanabilir durumda değiller.  Eğer mevcut kartınız F6 ie sdcard.key dosyasını değiştirmeden bunun üzerine kopyalama yapın. Ancak Türkçe dil dosyalarını alıp yeni aktarmazsanız F7 ile Türkçe sesli komutlar çalışmayacak. Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar.

Yakında umarım somut bir adım atacağız bu konuda @Yakup Çağatay ile.

Gayet iyi anladım.  

son olarak Türkçe dil dosyalarını nereden anlarım. Hangi klasördedir.

her şey için teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür başlıkları gerekli düzenlemeleri yapana kadar kapatıyorum. Konu başlıklarıyla içerikler uyumlu hale getirilince tekrar açılacak.

Sonuç olarak, Navigasyon nasıl yüklenir sorusunun yanıtı burada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.