Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Özgür Arslanca yazdı:

Navigasyon aktivasyon işini parayla yapanlar 300 ile 600 TL arasi fiyata harita kartı dağil yapiyorlar.Onlara saygı duyuyorum.Kendi yapmaya cesareti olmayanlar yaptirabilir.Yakubunda dediği gibi başlik açıp forum üyelerine biraz daha uyguna yapabilir.Bilgiyi saklayıp bu isten para kazananlara saygılıyım.

--16 dakika sonra eklendi--

Şuanda ne bilgisayarim var ne kablom nede sd kartim.Ama bu işi kendim yapmaya niyetliyim.Yapinca herkezin anlayacagı bicimde paylaşıcam.Yeterli bilgileri topladim.

Screenshot_20190701-105654.png

Ağustosa kadar işi öğrenirsen kurbanda İstanbul a gelme niyetim var. Yardımcı olursun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Özgür Arslanca yazdı:

Navigasyon aktivasyon işini parayla yapanlar 300 ile 600 TL arasi fiyata harita kartı dağil yapiyorlar.Onlara saygı duyuyorum.Kendi yapmaya cesareti olmayanlar yaptirabilir.Yakubunda dediği gibi başlik açıp forum üyelerine biraz daha uyguna yapabilir.Bilgiyi saklayıp bu isten para kazananlara saygılıyım.

--16 dakika sonra eklendi--

Şuanda ne bilgisayarim var ne kablom nede sd kartim.Ama bu işi kendim yapmaya niyetliyim.Yapinca herkezin anlayacagı bicimde paylaşıcam.Yeterli bilgileri topladim.

Screenshot_20190701-105654.png

Görselde f6 kart'ın sd files'ı var ama bizim tr için f7 değil miydi ? F7 dosyalarını bulup aynı işlemleri mi yapacaksınız ? Direk kartı mı satın alıp takacaksınız hocam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fx olan kartlar Avrupa haritası en günceli F7, Türkiye haritaları Gx şeklinde kodlanır ve güncel olarak en son G3 var. Bu arada belirtmem lazım kartların herhangi bir platformda paylaşılmasını doğru bulmuyorum, kullanıp kullanmamak ayrı bir konu, bu lisanslı bir ürün ve her şeyden önce yasa dışı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Ahmet Yerebakan yazdı:

Görselde f6 kart'ın sd files'ı var ama bizim tr için f7 değil miydi ? F7 dosyalarını bulup aynı işlemleri mi yapacaksınız ? Direk kartı mı satın alıp takacaksınız hocam

Attığım görsel bir kaç yıl oncesine ait.o yuzden f6 yazıyor.Yabancılar o görsele indirme linklerinide koymuşlar. Ben ekran göruntusu yukledigim icin linkler gorulmuyor.Forumda bize yol gösterecek daha önce başına kötü talihsizlikler gelmiş arkadaşlarin yardım edeceğini umuyorum.Semih O. sync 2 v3.10 türkce yamalı indirme yükleme konusunda paylaşım yapmış.İşe burdan başlamak lazım.

--19 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Ahmet Yerebakan yazdı:

F7 kartı satın almamak için dosyaları indirip sd karta yüklemek lazım.F7  harıta yüklü sd kartı 100-150 TL arası satanlarda var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Özgür Arslanca yazdı:

Attığım görsel bir kaç yıl oncesine ait.o yuzden f6 yazıyor.Yabancılar o görsele indirme linklerinide koymuşlar. Ben ekran göruntusu yukledigim icin linkler gorulmuyor.Forumda bize yol gösterecek daha önce başına kötü talihsizlikler gelmiş arkadaşlarin yardım edeceğini umuyorum.Semih O. sync 2 v3.10 türkce yamalı indirme yükleme konusunda paylaşım yapmış.İşe burdan başlamak lazım.

--19 dakika sonra eklendi--

F7 kartı satın almamak için dosyaları indirip sd karta yüklemek lazım.F7  harıta yüklü sd kartı 100-150 TL arası satanlarda var.

Şimdi biz g3 mü alıcaz f7 mi ? Aynı zamanda sizinle birlikte bende yapayım.

Ahmet Yerebakan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Ağustosa kadar işi öğrenirsen kurbanda İstanbul a gelme niyetim var. Yardımcı olursun?

Yardımcı olurum.Bu işin riskleride var.Sizin arabaya yükleme yaparken yazılım çökerse sıkintı yaşariz.Yada siz beni daha sonra arayıp otomatik park çalışmıyor diyebilirsiniz.Ben size ne diyebilirim.

--3 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Ahmet Yerebakan yazdı:

Şimdi biz g3 mü alıcaz f7 mi ? Aynı zamanda sizinle birlikte bende yapayım.

Semih Bey yazmış.G3 türkiye içinmiş.Avrupaya çıkıyorsan F7 lazim.

Özgür Arslanca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Özgür Arslanca yazdı:

Yardımcı olurum.Bu işin riskleride var.Sizin arabaya yükleme yaparken yazılım çökerse sıkintı yaşariz.Yada siz beni daha sonra arayıp otomatik park çalışmıyor diyebilirsiniz.Ben size ne diyebilirim.

Hocam bunu yapabilmek için çin ürün almadım zaten els27 demiş forumda okumadığım konu kalmadı rusyadan arabama zarar gelmesin diye sipariş ettim. Sorunsuz hallederiz bence. Nasıl yapılacağınıda anladım aslında 1 2 haftadır forscan ile 2016 ve 17 araçlarımda gizli özelliklerini açmaya çalıştığım için anlaması kolay oldu ama sanırım şuan elimde çin elm olduğu için foccuss u çalıştıramadım. Els geldiğinde tekrardan deneyeceğim. Şimdi anlamadığım tek şey g3 mü alıcaz f7 kart mı alıcaz baktım 150₺ fiyatı. F7 ise sipariş vericem. G3 bulamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F7'de Türkiye haritasını içeriyor. Boyutu büyük sadece 30 gb civarında.

Bir diğer sorun şu F7 doğru düzenlenmemişse navigasyon için Türkçe sesli komutları kullanamazsınız. Kim ne yapıyor, ne satıyor bilmiyoruz tabi. Ben kendim düzenlediğim için F7 kullanıyordum.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Semih O. yazdı:

--0 dakika sonra eklendi--

Bir diğer sorun şu F7 doğru düzenlenmemişse navigasyon için Türkçe sesli komutları kullanamazsınız.

Semih Bey sahibinden sitesinde arama kısmina sync 2 yazıp arattığımızda izmirden bir satıcıda sync 2  F8 haritası var.ben F8 in sync 3 için oldugunu sanıyordum.ne dersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özgür Arslanca yazdı:

Semih Bey sahibinden sitesinde arama kısmina sync 2 yazıp arattığımızda izmirden bir satıcıda sync 2  F8 haritası var.ben F8 in sync 3 için oldugunu sanıyordum.ne dersiniz.

Uzun süredir takip etmiyorum, çıkmış olabilir, bilgim yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Semih O. yazdı:

Bir diğer sorun şu F7 doğru düzenlenmemişse navigasyon için Türkçe sesli komutları kullanamazsınız. Kim ne yapıyor, ne satıyor bilmiyoruz tabi. Ben kendim düzenlediğim için F7 kullanıyordum.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-sync-2-li-focus-mondeo-kuga-cmax-navigasyon-kart-f7-652468600/detay

f8 diyor bu semih abi türkçe komutta çalışıyor yazmış ama ilginç f7 alsam senin gibi düzenlemem mümkün mü ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ahmet Yerebakan yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-sync-2-li-focus-mondeo-kuga-cmax-navigasyon-kart-f7-652468600/detay

f8 diyor bu semih abi türkçe komutta çalışıyor yazmış ama ilginç f7 alsam senin gibi düzenlemem mümkün mü ?

Düzenlemeniz için G3'ün Türkçe dosyaları lazım.

Bir de şimdi burada komik bir durum yok mu? Ücret karşılığında navigasyon yapılıyor diye kızıp, gidip bu işi yapanlara, kopya kart karşılığında para vermek de ayrı bir çelişki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Semih O. yazdı:

Düzenlemeniz için G3'ün Türkçe dosyaları lazım.

Bir de şimdi burada komik bir durum yok mu? Ücret karşılığında navigasyon yapılıyor diye kızıp, gidip bu işi yapanlara, kopya kart karşılığında para vermek de ayrı bir çelişki.

ücret karşılığında navigasyon aktivasyonu yapanlara kimsenin kızdığını sanmıyorum.Para karşılığında bu işi yapanlar riskleride göze alıyor.Ahmet arkadaşımıza harita linki için yol gösteren cikmadigi icin hazir kart almak istiyor.zaten gizli ozrlliklerden bazilarini aktif etmis.navigasyon icin els27 ile baglanip büyük x ile gosterilen degeri 4 yapacak.karta 150 tl vermese bu işi komple yapana ortalama 500 verecek.hangisi mantikli?

--15 dakika sonra eklendi--

Benim kizdiğım şu fikirde olanlar : Bu işi kimse oğrenmesin yol göstermeyelim forum sitesinde navi aktivasyonunun nasil yapilacağı paylasımında bulunmayalım bana gelsinler ben modifikasyonlu kabloyla bağlanıp gerekli ayarlamalari yapip 500 TL alayım.Yarim saat icinde.Sanki narkoz verilip ameliyata giriyoruz.Foruma soru soruncada sen dün gelmişsin ben yillardir paylaşımda bulunuyorumdan tut.forum sitelerinden sosyal medyadan dün gelenlere cevap vermeye vaktim yok diyenlere kadar.Serkan hadi ben dün geldim farkindasin herhalde 4 yillik konu beni bırak kimseye yol göstermemişsin.Sende bu işi başkalarindan oğrendiğini unutup emek verdim diyorsun.Forscan programini sen yaptin herhalde.Yada forscan programıni çalıstıran bilgisayari yada microsoft yazılımını v.s.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Özgür Arslanca yazdı:

ücret karşılığında navigasyon aktivasyonu yapanlara kimsenin kızdığını sanmıyorum.Para karşılığında bu işi yapanlar riskleride göze alıyor.Ahmet arkadaşımıza harita linki için yol gösteren cikmadigi icin hazir kart almak istiyor.zaten gizli ozrlliklerden bazilarini aktif etmis.navigasyon icin els27 ile baglanip büyük x ile gosterilen degeri 4 yapacak.karta 150 tl vermese bu işi komple yapana ortalama 500 verecek.hangisi mantikli?

Riskleri göze alsalardı, forumlar şöyle yaptık böyle bozuldu diyen insanlarla dolup taşmazdı, buradan ya da başka yerlerden öğrendiklerini nakite dönüştürmeye çalışmazdı insanlar. Sizin mantığınızla her şeyi parça parça yapalım. Mesela şimdi ben 3.10'u Türkçe olarak derlemişim 150 TL karşılığında satıyorum şu andan itibaren. Nasıl, mantıklı mı?

Benim kızdığım nokta başkalarının emeği, uğraşı üzerinden para kazanan insanlara öyle ya da böyle prim verilmesi. Bu şeyleri buralara bunca zamandır yazmamamızın bir nedeni vardı. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Neyse size kolay gelsin.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Semih O. yazdı:

Riskleri göze alsalardı, forumlar şöyle yaptık böyle bozuldu diyen insanlarla dolup taşmazdı, buradan ya da başka yerlerden öğrendiklerini nakite dönüştürmeye çalışmazdı insanlar. Sizin mantığınızla her şeyi parça parça yapalım. Mesela şimdi ben 3.10'u Türkçe olarak derlemişim 150 TL karşılığında satıyorum şu andan itibaren. Nasıl, mantıklı mı?

Benim kızdığım nokta başkalarının emeği, uğraşı üzerinden para kazanan insanlara öyle ya da böyle prim verilmesi. Bu şeyleri buralara bunca zamandır yazmamamızın bir nedeni vardı. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Neyse size kolay gelsin.

3.10 turkçe sorunsuz 150 TL

Apim built ilgili yer 150 TL

Kart turkce sorunsuz 150 TL

Komple 300 TL 

forumu kullananlar için neden olmasin.

Kendi yapmak isteyenler icinde paylaşimda bulunulsa ne guzel olur.Arabasıni navigasyonsuz kullanan bir sürü insan var.Hem buradan paylaşım yapılmadığı halde bu işi organize olup il il gezip yapanlar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.