Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

Merhaba dostlar

Aracım 2015 Focus 1.6tdi Titanium

Forumu biraz araştırdım ama sanırım hala çözüm bulunamadı...Arac titanyum olmasa servisde tüm özellikleri calisan cyclone marka

multimedya ekran takabiliyorlar (3800tl), navigasyon geri görüs ve video formatları vs.

Fakat titanium paket focuslara sadece navigasyon ve geri görüş ekleniyor onunda fiyat 3500 tl.

Titanium için hala bir multimedya çözümü yok sanırım , navigasyon ve geri görüşü uygun fiyata nereye yaptirabiliriz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Konu tazelenmiş iken, aşağıdaki cihazı Çin'den getirttim, memnunum.

Olabilecek riskleri göze alabilirseniz tavsiye ederim.

https://www.aliexpress.com/item/Android-6-0-CAR-Audio-DVD-player-FOR-Ford-focus-2015-gps-Multimedia-head-device-unit/32804007391.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.59bb4c4dFRqNU5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Nadir Köksoy yazdı:

Konuyu müsadenizle hortlatmak istiyorum..
2015 titanyum aracımda 8' ekranda video izlemem için ne yapmam gerek?

Sync modülü arkasına ntsc girişlerine tesisat çektikten sonra video girişi yaparak bu bağlantılara  video + - bağlayacaksınız. Sonra istediğiniz cihazdan video oynatabilirsiniz. Bir de araç ayarlarında yapılması gereken değişiklikler var. Kabaca böyle.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.07.2018 - 13:45 tarihinde, Semih O. yazdı:

Sync modülü arkasına ntsc girişlerine tesisat çektikten sonra video girişi yaparak bu bağlantılara  video + - bağlayacaksınız. Sonra istediğiniz cihazdan video oynatabilirsiniz. Bir de araç ayarlarında yapılması gereken değişiklikler var. Kabaca böyle.

Bu işlem için 1800 tl civarında para istiyorlar
modül değişiyormuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerede yaptırırsınız bilemem. Genelde Kuzey Amerika spec araçlarda RCA girişli hub'lar mevcut. Doğru bağlantıyı yaparak park pozisyonunda kullanabiliyorsunuz bunları.

APIM'e gerekli bağlantıları yaparak, kullanılmaması için bir neden yok. Park halinde izleme zorunluluğunu da konfigürasyon ile ortadan kaldırmak mümkün.

Kişisel olarak arabada video izlemek için bir neden göremiyorum, dolayısıyla hiç ilgimi çekmiyor. İlginen birisi yapabilir.

Bir başka yol da geri görüş kamerasını by pass etmek. Örneğin geri görüş kamerası ile video bağlantı hattına bir switch koyarak geri vitese taktığınızda video kaynağının çalışması sağlanabilir. Başka bir yol da modülün sürekli geri vitesteymiş gibi kandırılması olabilir. Bunun da yolları var detaya girmiyorum.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
19.11.2018 - 22:58 tarihinde, Semih O. yazdı:

Çözdüler derken? En az 2 senedir biliyor ve yapıyoruz zaten.

Merhaba Semih Bey, konuyla ilgili yazılarınıza göz attım oldukça ilgili olduğunuzu gördüm. Bu konuda yardımcı olmanız mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Salih OLGUN yazdı:

Merhaba Semih Bey, konuyla ilgili yazılarınıza göz attım oldukça ilgili olduğunuzu gördüm. Bu konuda yardımcı olmanız mümkün mü?

Merhaba, mesajla bilgi verdim Salih Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On 11/25/2018 at 8:53 PM, Semih O. said:

Merhaba, mesajla bilgi verdim Salih Bey.

Semih Bey merhaba;

Gectigimiz hafta 2018 Focus sedan dizel titanium bir arac satin aldik babamiz icin. Arac uzerinde Sync 3 multimedia sistemi var. Oncelikli olarak geri gorus kamerasi uygulamak ve sonrasinda navigasyonu ( google maps ve waze i calistirabildigimizden bunu 2. siraya koyduk)aktif etmek istiyoruz. Nelere ihtiyacimiz oldugu konusunda sizlerden destek alabilir miyiz? Uygun parcalari Almanya dan da getirme imkanimiz var.

Cok Tesekkurler.

Gurkan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.