Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

12 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

sync 3 şu an türkiyede  yeni c-maks mondeo premıum sınıfta rs st  ve edgede var yanlış bilmiyorsam ...

http://www.ford.com.tr/Hidden/focus-donanim-ozellikleri

çok anladığımdan değil ama burada yazan farklı 1 şey mi acaba? aracın ekran özelliklerine girdiğimde de syncIII yazıyor :(

sync3.png

Caner AYDIN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Caner AYDIN yazdı:

http://www.ford.com.tr/Hidden/focus-donanim-ozellikleri

çok anladığımdan değil ama burada yazan farklı 1 şey mi acaba? aracın ekran özelliklerine girdiğimde de syncIII yazıyor :(

@Yakup Çağatay ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Arkadaşlar dediğim gibi Eylül sonu, Ekim, Kasım ve Aralık üretimlerinin tamamı SYNC 3. Öncesi SYNC 2

doğrudur biz aracı aralıkta teslim aldık ekim sonu veya kasım başı üretimi sanırım

--15 dakika sonra eklendi--

şimdi biz navigasyonu aktif edebiliyor muyuz? nedir son durum??? :wacko:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
9 saat önce, Aydın Perçem yazdı:

@Serkan Karakoca yardımcı olabilir misiniz. Konunuzu bulamadım.

Hocam basitçe ben anlatayım (orjinal kamera bağlamak için). Orjinal kamera ve braketine ihtiyacınız var. Bir de kameradan ön tarafa, sync modülüne tesisat çekilecek, elektrik ve can bus bağlantıları tamamlanacak. Sonrasında ELM ile aktive edilecek (focccus veya forscan programlarından birisi ile)..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Hocam basitçe ben anlatayım (orjinal kamera bağlamak için). Orjinal kamera ve braketine ihtiyacınız var. Bir de kameradan ön tarafa, sync modülüne tesisat çekilecek, elektrik ve can bus bağlantıları tamamlanacak. Sonrasında ELM ile aktive edilecek (focccus veya forscan programlarından birisi ile)..

+1

10 saat önce, Aydın Perçem yazdı:

@Serkan Karakoca yardımcı olabilir misiniz. Konunuzu bulamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

+1

Bu mesajdan sonra bu konuyu sayfa sayfa okudum. Tebrik ediyorum. Güzel ve cesaretli eklentiler yapmışsınız. Bu araç satılmaz ama paha biçilemez olacak eğer satmaya karar verirseniz.

Ben de 2015 c-max almak üzereyim. Navigasyon paketi hariç tüm donanımlar var. Navigasyonu çok önemsemiyorum. Cep telefonu şu an yeterli benim için ama geri görüş çok işime yarayacak eğer başarabiirsem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler.Zaten OEM olarak yaparsanız geri görüş ve navigasyon beraber çalışıyor ayrı ayrı çalıştıranı görmedim daha.Ancak üniversal ürünler  kullanarak sadece geri görüş çalışır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında onu da merak ediyorum. OEM ürün ile üniversal ürün arasında ekranda ne farklar olacak?

OEM üründe yön okları diye bir şeyden bahsediliyor. Bu çok önemli mi?

Üniversal ürünün görüntü çıkışını direkt ekranın görüntü girişine bağlasak ve gücü de geri vites lambasından alsak neler olur? Orijinale göre ne eksiğimiz olur? Çalışmama gibi bir ihtimal var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Aydın Perçem yazdı:

Aslında onu da merak ediyorum. OEM ürün ile üniversal ürün arasında ekranda ne farklar olacak?

OEM üründe yön okları diye bir şeyden bahsediliyor. Bu çok önemli mi?

Üniversal ürünün görüntü çıkışını direkt ekranın görüntü girişine bağlasak ve gücü de geri vites lambasından alsak neler olur? Orijinale göre ne eksiğimiz olur? Çalışmama gibi bir ihtimal var mı?

üniversal ürününün oem ekranda çalışmama ihtimali çok yüksek ...

izleyeceğiniz 2 yol var ya oem olarak aktif edilecek biraz Fazla bütçe ayırarak veya 2. yol kaliteli üniversal bir harici küçük bir ekran ve geri görüş kamera seti şeklinde yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

üniversal ürününün oem ekranda çalışmama ihtimali çok yüksek ...

izleyeceğiniz 2 yol var ya oem olarak aktif edilecek biraz Fazla bütçe ayırarak veya 2. yol kaliteli üniversal bir harici küçük bir ekran ve geri görüş kamera seti şeklinde yapılabilir.

İkinci bir ekran istemiyorum.

OEM ürünü denemem gerekecek o zaman. Konuda ismi geçen arkadaşla irtibatta olacağım. Aracı bir alalım hayırlısıyla bakalım.

Teşekkürler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.