Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Titanium 2015 Navigasyon Yükleme

Önerilen Mesajlar

Cenmax.tan haber geldi. Ürün gelmiş ve testleri yapılmış.

( Ford Seamless Integration http://www.sielectronic.com/index.php?m=Products&a=show&id=6 )

Ürünü kendileri yetkili servislerinde şimdilik İstanbul'da montajını yapıyorlarmış. Sync ile sorun çıkar mı çıkmaz mı diye test ediliyormuş.

Şimdi Ford ile satış için görüşülüyormuş. Yakında netleşecekmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar, yeni araba aldım (15 Focus 1.5 Tdci PS Tit). İlave olarak navigasyon paketi seçtim, ancak sonradan yazılım ve lisans için kartı ücretli almam gerektiğini söylediler. Normalde 500TL olan bu kartı bana personel indirimi ile 300-400 arası bir rakama verebileceklerini söylediler. bugün yarın arayıp kararımı bildirmem gerekli çünkü aracı haftaya teslim edecekler. Sizlere sorum bunu dışarıdan almış olsam kaça alabilirim ve farklı versiyonlardan bahsetmişsiniz hangisini seçmem gerekli?

Sanırım istediğimiz yazılımı seçemiyoruz başarsoft, navitech vb. doğrumu? satış elemanı çok bilgisiz sorularıma cevap veremiyor.

Not: konuyla alakalı değil ama +2 yıl ile garantiyi 5 yıla uzatmak için 690 TL fark istediler sizce de bu rakam uygunsa uzatmayıda seçmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

navigasyon başlığı olduğu için doğru yer diye düşünmüştüm ama. 2 gündür gereksiz konu yazmayım diye sayfaları okumaya çalıştım aradağım cevabı bir türlü bulamadım. Yakup Bey bir çok sayfada aktif olarak yazılarınızı gördüm. ebaydan yada farklı sitelerden temin gibi olaylardan bahsedilmiş, sizin tavsiyenin bayiden almam doğrultusunda mı? dediğim gibi satış elamanı çok saçmalıyor hangi yazılım var  soruma bile gizli diyerek cevap veren birisi. daha önceki yıllarda harici navigasyon kullanıyordum navitech den memnun kalmadım o yüzden formatlayıp crackli başarsoft igo kurmuştum. 

buna benzer seçenekler olabiliyor mu acaba? bir de her yıl ücretsiz harita güncellemesi var mı yoksa her seferinde ücrete mi tabi?

aslında artık telden online  navigasyon kullanıyoruz ama madem alacağız mantıklı olanı seçmeye çalışayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen bu yazılıma para vermezdim ama o ekranda harita görmek güzel ve kamera geliyor diye almak isteyene dur demem. 

Haritaları sizin yenilemeniz gerekiyor. 

İçine farklı yazılım normal şartlarda atamazsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 17.08.2015 at 11:58, Emre Çil said:

Ayarların hepsine baktım yazılımsal hata olabilir diye düşünüyorum. Dısp tuşu ekranı karartmaya yarıyor yani yolda akşamları gözünüzü almasın ekran diye bastığınızda kararması lazım.

On 30.07.2015 at 11:42, Emre Çil said:

Yok mu bu konu ile düşüncesi bilgisi olan?

11.jpg

Forum içerisinde yazınızı cevaplamak için bayağı bir arama yaptım :)

Temmuz'da yazmıştınız, umarım sorun çözülmüştür,

Üstteki gibi ekranda tarih ve saat çıkmaması durumunu bende yaşadım,

farklı bir wallpaper kullandığınızda resimdeki gibi tarih ve saat çıkmıyor,

duvar kağıdını varsayılan yaparsanız problem çözülüyor, bilgilerinize :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Arkadaşlar,

Bugün Tan Oto ile görüştüğümde 2015 Focus Titanyum aracımın ekran değişmeden ekranın arka kısmına Navitech modül ekleyerek navigasyonu çalıştırabileceklerini söylediler. Konu ile ilgili göüşlerinizi almak istiyorum. Sağlıklı olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Mustafa Ekiz yazdı:

Arkadaşlar,

Bugün Tan Oto ile görüştüğümde 2015 Focus Titanyum aracımın ekran değişmeden ekranın arka kısmına Navitech modül ekleyerek navigasyonu çalıştırabileceklerini söylediler. Konu ile ilgili göüşlerinizi almak istiyorum. Sağlıklı olur mu?

Böyle bir sistem var doğrudur. Sitede paylaşmıştık ama navitech yapmış mıydı bilmiyorum.

Sağlıklı olur mu? Kullanan kişiye sormak lazım ve kimse bende bu var demedi şimdiye kadar :) SYNC 2'nin sağ üst kısmına tıkladığınızda navitech kısmına geçecek öyle oluyordu benim dediğim parça ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Böyle bir sistem var doğrudur. Sitede paylaşmıştık ama navitech yapmış mıydı bilmiyorum.

Sağlıklı olur mu? Kullanan kişiye sormak lazım ve kimse bende bu var demedi şimdiye kadar :) SYNC 2'nin sağ üst kısmına tıkladığınızda navitech kısmına geçecek öyle oluyordu benim dediğim parça ile.

Bu şekilde çalışacaksa çok iyi olur. Sync ile senkron çalışması önemli. Navigasyon için Sync'in özelliklerini kaybetmek istemem açıkçası. Ya da dokunmatik ekranı daha kalitesiz bir cihaz istemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Mustafa Ekiz yazdı:

Bu şekilde çalışacaksa çok iyi olur. Sync ile senkron çalışması önemli. Navigasyon için Sync'in özelliklerini kaybetmek istemem açıkçası. Ya da dokunmatik ekranı daha kalitesiz bir cihaz istemem.

Dokunmatik ekranı muhtemelen mevcuttan iyi olur ama diğerleri ne kadar işlevsel olsada ben de beğenmiyorum. 

Ama dediğim gibi bir şey ise ekran vs değişmiyor. (Pek sanmıyorum ama)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Benim aracımda SYNC 2 var. Eskişehir Otokoç'ta Cyclone markanın navigasyon modülü ve geri görüş kamerasını takdırdım. Ancak; Navigasyon  SYNC  ten bağımsız bir sistem olarak çalışıyor. Örneğin; Otomatik park tuşuna bastığınızda navigasyon açık ise ekranda park komutları görünmüyor. SYNC sesli komutların ekran görüntülerinin  hiç birini ekranda göremiyorsunuz kısacası. Navigasyonu kapatmanız gerekiyor. Sonuç olarak; 2 gün deneyip kullandıktan sonra  geri iade ettim.(100-TL  sök-tak bizden gitti).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Duran Aşcı yazdı:

Benim aracımda SYNC 2 var. Eskişehir Otokoç'ta Cyclone markanın navigasyon modülü ve geri görüş kamerasını takdırdım. Ancak; Navigasyon  SYNC  ten bağımsız bir sistem olarak çalışıyor. Örneğin; Otomatik park tuşuna bastığınızda navigasyon açık ise ekranda park komutları görünmüyor. SYNC sesli komutların ekran görüntülerinin  hiç birini ekranda göremiyorsunuz kısacası. Navigasyonu kapatmanız gerekiyor. Sonuç olarak; 2 gün deneyip kullandıktan sonra  geri iade ettim.(100-TL  sök-tak bizden gitti).

Siz ne kadar ısrar ederseniz edin, yetkili kişinin sizi durdurması lazım gelirdi. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Siz ne kadar ısrar ederseniz edin, yetkili kişinin sizi durdurması lazım gelirdi. Geçmiş olsun.

Haklısınız. Ancak  yetkili servislerdeki elektrik bölüm elemanları maalesef  bilgisayar  tabanlı  navigasyon gibi işlemlerde  yeterli bilgi ve eğitime sahip değiller. Benim aracıma  modülü takarken deneme yanılma  yöntemiyle yaptılar desem abartmamış olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Duran Aşcı yazdı:

Haklısınız. Ancak  yetkili servislerdeki elektrik bölüm elemanları maalesef  bilgisayar  tabanlı  navigasyon gibi işlemlerde  yeterli bilgi ve eğitime sahip değiller. Benim aracıma  modülü takarken deneme yanılma  yöntemiyle yaptılar desem abartmamış olurum

Peki ne kadar fiyat verdiler modül için, yazılımı neydi hatırlıyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.