Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Kendim az önce öylesine çizdim. Birkaç düzenleme ile sanırım tamamlayabilirm. Eğer boş vaktim olursa hazırlık maketini de yaparım. Ve ya ERTEX oto ya gidip derdimi anlatabilirsem sanırım buna yakın bişiler oluşturabilirm. En çok da "multimedia kontrol tuşlarını oluşturmak istiyorum. Hani şu BMW deki gibi. Hade hayırlısı.

06032012095.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu biraz daha iyi sanki istanbul bostancıda yakın olupta bakan birini bulabilirsek en azından bir fikir sahibi oluruz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-2012-kol-dayama-araca-ozel-kolcak-orjinal-grt-aes-73722231/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu biraz daha iyi sanki istanbul bostancıda yakın olupta bakan birini bulabilirsek en azından bir fikir sahibi oluruz.

http://www.sahibinde...73722231/detay/

yukarıda 22 şubatta bu linki bende paylaşmıştım .işlerim nedeniyle geçenlerde ist idim:buraya gittim ve taktıkları kolçağı monte edilmiş şekilde gördüm.bence ford connect lere takılan kolçakların aynısı, sürücü koltuğunun yan döşemesini yırtarak koltuğun içindeki çelik iskelete monte ediliyor.çok ta hoş durmuyor ,ticari araç yada 6+1 araç tarzı araç kullanıyormuşsun hissi veriyor.bence biraz daha beklemeli serviste biraz da tuzlu da olsa orjinalini taktırmalı ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler arkadaşım

yukarıda 22 şubatta bu linki bende paylaşmıştım .işlerim nedeniyle geçenlerde ist idim:buraya gittim ve taktıkları kolçağı monte edilmiş şekilde gördüm.bence ford connect lere takılan kolçakların aynısı, sürücü koltuğunun yan döşemesini yırtarak koltuğun içindeki çelik iskelete monte ediliyor.çok ta hoş durmuyor ,ticari araç yada 6+1 araç tarzı araç kullanıyormuşsun hissi veriyor.bence biraz daha beklemeli serviste biraz da tuzlu da olsa orjinalini taktırmalı ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu gösterdiğiniz ilandaki kolçağı her döşemeci yapıyor. Ben yaptırdım mesela, koltukta zaten kuvası var sadece sırtlığın kılıfını kenardan sıyırıyor ve civata ile monte ediyor, 20 dk 'da yapılıyor. Ben koltukların kumaşının aynısını buldum ve yaptırdım, orjinal gibi oldu :P Kimse anlayamıyor sonradan yapıldığını, servis bile :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu gösterdiğiniz ilandaki kolçağı her döşemeci yapıyor. Ben yaptırdım mesela, koltukta zaten kuvası var sadece sırtlığın kılıfını kenardan sıyırıyor ve civata ile monte ediyor, 20 dk 'da yapılıyor. Ben koltukların kumaşının aynısını buldum ve yaptırdım, orjinal gibi oldu :P Kimse anlayamıyor sonradan yapıldığını, servis bile :)

Resimlerseniz eğer bir fikir oluşturabilir arkadaşlarımıza :)

Hoşgeldiniz aramıza

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.