Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Hocam ampülün ömrünü kısaltıyo demişti birkaç usta, Araç çalışır durumdayken farı açmak iyidir [emoji4] kolçak ben kendi aracıma vidasız aldım siyah deri içi süvet gibi gayet memnunum istediğimde çıkartıyorumda [emoji4] 

Bende vidasız arıyorum. Link varmıdır acaba? Nerden aldın?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Murat Sarıçam yazdı:

Bende vidasız arıyorum. Link varmıdır acaba? Nerden aldın?

Hocam gittigidiyor veya sahibindende aracın modelini yazın bulursunuz zaten, bitane buldum aracı bilmiyorum ama buna bir bakın derim 

http://m.n11.com/ford-focus-3-2015-ve-sonrasi-facelift-orjinal-kol-dayama-P128100253?cid=604001&gclid=CP2j_5CI2tECFYm4GwodHGoKEw&gclsrc=aw.ds

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Ismail kerimoglu yazdı:

Merhaba arakadaslar 2015 trend x yeni kasa aracima ön kol dayama takdirmak istiyorum önceden takdiran memnun olan sikintisiz kullanan varsa tavsiyede bulunabilir mi tesekkurler.

Merhaba, lütfen önce mevcut konuları kullanın :) Şu an için bu konuya mesajınızı aktardım fakat yukarda yer alan arama bölümü ile birçok konu ve yoruma ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Merhaba, lütfen önce mevcut konuları kullanın :) Şu an için bu konuya mesajınızı aktardım fakat yukarda yer alan arama bölümü ile birçok konu ve yoruma ulaşabilirsiniz.

Merhaba bu konu yanlis yere acildigi icin ben modifiye kismina yazmisdim sanirim konunun bu bolumle alakasi yanlis olmus modifiye kisminda olsa daha iyi olurmus..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese merhabalar Ford Focus Mk3 Syle powershift şanzıman bi araç satın aldım bej rengi iç döşemeleri var ben orta konsoldan orjinal komple kol dayama taktırmak istiyorum ama şöyle bir sorun var titanium modellerde var sadece bu kol dayama ve ya bana denk gelmedi ya %99 türkiyede yok titanium bej döşeme yok. Doğal olarak bej rengi orjinal göğüs ve kol dayama yok bu konuda bana orjinal kol dayama taktırma konusunda fikri olan ya da yardımcı olabilecek kimse varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.