Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Atmosferik Hızlanma

Ercan Çetiner

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

en iyi derken ne kadar hızlı :)

0-100 hızlanması gibi mi, yoksa biraz atak olmaksa amaç, 3000-3500 devir yeter bence..

ama ben sakin kullanıcıyımdır ve atm motorda ş.içi 2500 lerde vites atar 2000 civarı sürerdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arabanın limiti ne kadarsa o kadar hızlanmak içim :)

o zaman youtube dan bir 0-100 hızlanma videosu seyredin..  :)

ilk kalkış 3-4 bin gibi olsada sonrakiler 5-6 binlerde diye hatırlıyorum..

aman ha hocam kastamonuda öyle hızlanacak pek yol yok, her yerini bilmem ama, dikkat et..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rampada dizelin gücü tartışılmaz. Uygun deviri yakalamış ise sizi geçmesi normal. Ben dün bir süre bizim ağabeyin atmosferik aurisini kullandım. Epeydir benzinli araç kullanmamıştım. Benzinlinin sürüş zevkini ne kadar özlediğimi fark ettim. Sonrasında sanki traktör gibi geldi benim araba. Direksiyon da acayip sertmiş c-max da :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rampaya ben daha once başlamıştim benim arabada devrini almisti ama yapacak bisey yok :) bundan sonraki aracim muhtemelen dizel olur

Bu mantığa sahip kullanıcılar var diye millet parasını boşuna harcıyor: dizele ihtiyaç duyanlar ise bundan etkileniyor.

Performans için turbo dizel değil turbo benzinli almalısınız.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ti-Vct maksimum adet beygiri 5500 devirde veriyor; rampada vites küçültüp, devri kullanarak arayı açtırmayın, düz yolda zaten sıkıntı olmaz...

Veyahut bekleyin azıcık; 1.5 180 Bg ecoboost gelince hemen alın; sonra bakın bakalım rampa mı düz yol mu dizel mi yaman?...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aşiri bir performans beklemiyorum zaten sadece rampada arabayi bagirtmadan biraz hizlanmak istiyorum bu yuzden dizel alirim dedim

1.6 benzinli nin bağırması çok tatlı sanki kükrüyor minik kedi :) Dizeli hafta sonu denedim. Yalıtımı iyi yapmışlar ve benzinli gibi kükremiyor. [emoji233] Volkan Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.